Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתח תקוה מקדמת עיר בריאה ואורח חיים בריא

פתח תקוה מקדמת עיר בריאה ואורח חיים בריא
קרדיט ארי לוין

ראש העיר רמי גרינברג המבקש לקדם את תחום הבריאות והשמירה על אורח חיים בריא מינה לאחרונה דיאטנית עירונית שתהיה חלק מוועדת הבריאות העירונית, ותפקידה יהיה לקדם את נושא התזונה הבריאה והעלאת המודעות לאורח חיים בריא.

ראש העיר רמי גרינברג "מחקרים מצביעים על כך שחלה השמנה בקרב ילדים ובני הנוער, השמנה הנובעת משלל סיבות, בין היתר ירידה בפעילות גופנית, אכילה לא מבוקרת, אכילת יתר של דברי מתיקה ועוד. ביקשתי לפעול לטובת העלאת המודעות בקרב האוכלוסייה כולה, החל מילדים וכלה בבני הגיל השלישי ומתן מידע וכלים לציבור. הדיאטנית החדשה תפעל בשיתוף ועדת הבריאות העירונית וכלל הגופים העירוניים, ותספק מענה בנושאי תזונה ושמירה על אורח חיים בריא".

הדיאטנית אסנת בירנבאום, הינה דיאטנית קלינית מוסמכת עם רישיון של משרד הבריאות. בירנבאום ניהלה שש שנים את מחלקת התזונה והדיאטה בבית חולים Pflegi בציריך, עבדה כדיאטנית קלינית בבי"ח לילדים שניידר, ניהלה שלוש שנים את תחום התזונה ברשת "גו אקטיב", עבדה כדיאטנית של גני ילדים בקריית אונו – ליוותה את הצוותים, כתבה תפריטים ונתנה מענה להורים, השתתפה בצוותה כתיבה ובצוות ההיגוי בתחום הבריאות והתזונה "תפור עליי -עושים בית ספר לבריאות" תכנית לקידום הבריאות במערכת החינוך ועוד .

דיאטנית עירונית בפתח תקוה
קרדיט ארי לוין

במסגרת תפקידה החדש לקידום הבריאות בעיר פתח תקוה, תכין אסנת תכניות פעילות והסברה לבתי הספר ולגני הילדים, תארגן הרצאות והדרכות לצוותים בבתי הספר בהם יש ילדים אלרגיים, תעביר סדנאות והרצאות לבני הגיל השלישי, תקיים מפגשים חווייתיים וסדנאות לאורח חיים בריא, הרצאות ליולדות על תזונה, סדנאות בישול בריא ועוד.

בירנבאום אמרה "המטרה שלי היא לקדם אורח חיים בריא בקרב כל תושבי העיר, בדרך מיטבית וחיובית, וזאת על ידי הפצת ידע מקצועי עדכני, כלים וטיפים מעשיים ליישום והנגשת מזון בריא בדרכים חווייתיות".

הדיאטנית אסנת בירנבאום תעבוד עם מחלקת קידום בריאות בעירייה ובשיתוף עם ועדת הבריאות העירונית, ויו"ר הוועדה חברת ההנהלה אורנה דוידאי המקדמת את נושא הבריאות העירוני ביתר שאת. אורנה דוידאי "התכנית היא חלק מתכנית כללית של קידום הבריאות בפתח תקוה וקידומה להעיר מובילה בתחומי הבריאות והספורט. תכנית התזונה הבריאה של עיריית פתח תקוה כוללת סדנאות לאורח חיים בריא בכל רחבי העיר, עידוד הליכה וספורט ושילוב הילדים האלרגיים בפעילויות העירוניות".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בר הקיץ של מלון קרלטון תל אביב נפתח מחדש! Contento בר שקיעות קו ראשון לים
המקום מציע תפריט קוקטיילים יצירתי ומדויק, תפריט אוכל חדש ומרגש...
האב השכול לתלמידים במאהל הגבורה: "כוח האחדות הוא החשוב ביותר"
"כוח האחדות הוא החשוב ביותר. בנמר שבו היה ישי הי"ד...
חופשת קיץ של כוכבים בקניותר
הצגות ומופעים עם כוכבי ילדים, סדנאות, ופעילויות יצירה לכל המשפחה...
מארחים את תערוכת "לב פועם": יצירות של אמנים תושבי העוטף, שורדי מסיבת הנובה, מפונים מהצפון, חיילים ומילואים שנפגעו במלחמה
כל ההכנסות מהתערוכה יוקדשו לעמותת וראייטי ישראל אנשי עסקים, בכירי המשק...
חברת אורון נדל"ן וחברת סיירוס קפיטל זכו במכרז דיירים להתחדשות עירונית במתחם נחשק בלב גבעתיים
החברות יחדשו יחד את מתחם ויצמן-שינקין בגבעתיים * ארבעה בנייני...
סלבס, מובילי דעת קהל, כוכבי רשת ומפונים מצפון הארץ הגיעו להקרנת בכורה ללהיט החופש הגדול: "גנוב על החיים" – מיניונים הגיעו בחום הגדול לקניון הממוזג: ליאת הר-לב, יניב ביטון, אנה אהרונוב ובנה אדם, השורדת גל רובין עם חמש ילדיה, לירון טנג'י, אמירה בוזגלו ועוד..
שיירה של סלבס, מובילי דעת קהל, כוכבי רשת ומשפחות מפונות...
עבודה עם עורך דין במקרה של נזקי גוף
נזקי גוף מתייחסים לנזק פיזי, רגשי או פסיכולוגי הנגרם לאדם...
הכי קרוב לאמא
תינוק חדש הוא קסם וחוויה ועונג מתוק ובראשיתי, נכון. תינוק...
כיצד בוחרים בצורה הטובה ביותר מושב בטיחות לתינוק?
בחירת מושב בטיחות לתינוק לרכב מהווה דבר בסיסי וחשוב מאוד....
אורון נדל"ן מצדיעה למשרתי המילואים וכוחות הביטחון: הנחות של עד 300,000 ₪ לדירה חדשה, לרוכשים דרך מועדון 'בהצדעה'
מאז תחילת המלחמה, משרתים עשרות מעובדי חברת אורון נדל"ן במילואים...