Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ראש העיר נועד עם השרה אורלי לוי במסגרת סיורה בעיר

ראש העיר נועד עם השרה אורלי לוי במסגרת סיורה בעיר
קרדיט: דוברות פתח תקווה

השרה לחיזוק וקידום קהילתי, אורלי לוי אבקסיס בעת סיורה בפתח תקווה: "בימים מורכבים אלו, פעלתי יחד עם משרדי להעברת תקציב נוסף לרשויות המקומיות. תקציב זה יתורגם לעשייה קהילתית חשובה המיועדת לאוכלוסיות העיקריות שנפגעו ממגפת הקורונה, הנוער, הקשישים, והאוכלוסיות בסיכון שמשוועים לחוסן קהילתי".

קרדיט: דוברות פתח תקווה

ראש עיריית פ"ת, רמי גרינברג "עיריית פתח תקוה משקיעה משאבים רבים ותקציבים רחבים כדי לקדם פרוייקטים שונים לחיזוק ולהעצמת הקהילות השונות והמגוונות המרכיבות את העיר. אני מודה לשרה על ההירתמות לטובת הנושא החשוב"

במסגרת סיור של השרה לחיזוק וקידום קהילתי, ח"כ אורלי לוי אבקסיס בעיר פתח תקווה (1.12), יחד עם ראש העיר רמי גרינברג, העלו אתגריה של העיר ומהן הדרכים לפתרונן. בנוסף, דנו השניים על המשימות שעומדות בפני העיר וקהילתה, בשגרה ובזמן תקופת הקורונה.

לצד זה הוצגו לשרה הפרויקטים שמפעילה הרשות לביטחון קהילתי בעיר, כמו קפה גן סיפור, הספרייה הניידת וכו'. מדובר בפרוייקטים אשר במסגרתם נפגשים מידי ערב בני נוער ותושבים. המתנדבים הקהילתיים מהעיר הציגו בפני השרה את הפרויקטים הקהילתיים שהם מובילים בעיר.

בנוסף, בפגישה שנערכה עם גורמי המקצוע ברשות, קיבלה השרה סיקרה אודות הפעילות שנעשית מול הקהילות השונות, לרבות נשים, בני נוער, בתוך השכונות ובמרחב העסקי.

קרדיט: דוברות פתח תקווה

המשרד לחיזוק וקידום קהילתי, ילווה הקמת פורום מנהלי קהילות עירוניות, יוזמה שמובילה עיריית פתח תקוה יחד עם עיריות נוספות.

במהלך הפגישה, הוענקה לראש העיר תעודת כניסה לתהליך "תו תקן קהילתי". הפרויקט "תו תקן קהילתי" של המשרד לחיזוק וקידום קהילתי מעניק תוספת תקציב לעשייה קהילתית ברשויות המקומיות, וכן הדרכה וליווי של צוות העירייה בפיתוח נושאי הקהילה. התהליך כולל קביעת יעדים לכל רשות בהתאם לערכים המרכזיים שנקבעו בתכנית: חיזוק הזהות המקומית, מימוש נכסים קהילתיים, הגברת הלכידות החברתית, קידום יוזמות והשתתפות ויצירת שותפויות בין מגזרים. לאחר תהליך מדידה והערכה, רשויות שיעמדו ביעדים שנקבעו, יזכו בתוספות תקציביות שיופנו לפעילות קהילתית נוספת. הפרויקט יכלול השנה 36 רשויות מקומיות ברחבי הארץ אשר יזכו לליווי מקצועי של צוות המשרד לחיזוק וקידום קהילתי, וכן לתוספת תקציבית באם יעמדו ביעדים הקהילתיים המוגדרים.

קרדיט: דוברות פתח תקווה

השרה לחיזוק וקידום קהילתי, אורלי לוי אבקסיס: "עשייתו הענפה של ראש העיר רמי גרינברג חשובה ומרשימה. המשרד לחיזוק וקידום קהילתי בראשותי שם לו למטרה לסייע לרשויות המקומיות ולהירתם לעשייה ארוכת טווח ובמתן אמצעים וכלים כדי להעצים את המדדים לפיתוח קהילה חזקה. אני רואה בראש עיריית פתח תקווה שותף אמיתי לדרך, מתוך הערכה לפועלו ולאתגרים העירוניים עמם הוא מתמודד בהצלחה רבה".

ראש עיריית פ"ת, רמי גרינברג "עיריית פתח תקוה משקיעה משאבים רבים ותקציבים רחבים לקידום פרוייקטים שונים לחיזוק ולהעצמת הקהילות השונות והמגוונות המרכיבות את העיר. אני מודה לשרה לחיזוק וקידום קהילתי, אורלי לוי אבקסיס, על שיתוף הפעולה הפורה עם העירייה ועל ההירתמות לטובת הקהילות השונות בעיר. אנחנו נמשיך יחד לפעול בגזרות השונות למען תושבי העיר היקרים."

קרדיט: דוברות פתח תקווה
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
השקת גן לילי במרכז מורשת יהדות בבל
רגע מרגש בשגרה העצובה שלנו היה במרכז מורשת יהדות בבל,...
רחל קלנר המורה לכימיה מאולפנת אמית ישורון - המורה המצטיינת בארץ
הזוכה בפרס להצטיינות בהוראה ע"ש דליה צ'שנובסקי, מטעם החברה הישראלית...
חברת איזי ג'ט משהה את טיסותיה לחצי שנה
חברת איזי ג'ט הודיעה על השעיית טיסותיה מישראל ואליה עד...
חנייה חינם בכחול לבן במהלך חג הפסח
כן כן לא דמיינתם, קראתם נכון. חנייה חינם בכחול לבן במהלך...
רשת העוגיות 'סופט קוקיס' פותחת סניף דגל בקניון עופר רחובות בהשקעה הנאמדת בחצי מיליון ש"ח
רשת סופט קוקיס פותחת השבוע סניף דגל, בקניון עופר רחובות,...
התלמידים דואגים לנזקקי פתח תקווה
לקראת חג הפסח, תלמידי שכבת י"א בכפר הנוער אמית פתח...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
שמעון קונטראז'י – The Colors of Music
בגלריית GLOBAL ART רח' מרכז בעלי מלאכה 13 תל אביב אוצרות :...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
ספיר ואברהם מדברים לראשונה למה לא הגיעו לחתונה של אחיה שניר והאם מתכננים חתונה בקרוב? יואב צפיר מספר על המשלחת לאירוויזיון ואליאב זוהר שולף טבעת בפרימיירת הסרט איימי ויינהאוס בקניון הגדול
את הקרנת הבכורה לסרט המדובר של פסח הקרוב: Back to...