Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ראש העיר קיים שיחת סקייפ ומפגש מרחוק עם כל תלמידי כיתות ד' בבת ים

ראש העיר קיים שיחת סקייפ ומפגש מרחוק עם כל תלמידי כיתות ד' בבת ים
דוברת עיריית בת-ים

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: "מדובר בשיעור יוצא דופן וחדשני אשר מאפשר לתלמידים להיחשף לטכנולוגיה ופלטפורמות ייחודיות, ולהרחיב אופקים על העיר ותפקיד העירייה.

סקייפ עם ראש העיר
דוברת עיריית בת-ים

כבר תקופה שבת-ים הופכת את מערכי השיעור המסורתיים לחוויתיים, המעודדים את התלמידים ללמוד בדרך מסקרנת וייחודית. ביום ה' (30.1) התקיים שיעור ייחודי מסוג זה, במסגרתו, כל תלמידי כיתות ד' בעיר קיימו שיעור משותף עם ראש העיר, צביקה ברוט דרך תוכנת הסקייפ.

במהלך המפגש 20 בתי הספר היסודיים התחברו בו זמנית לפלטפורמה של teams הפועלת במסגרת סביבת 365 שהיא הסביבה החינוכית של מיקרוסופט המאפשרת לימודים מתוקשבים במקצועות רבים והיא נגישה לכל תלמידי העיר. כ- 10 בתי הספר הציגו שאלות, כל אחד בתורו וראש העיר ענה ושוחח עם התלמידים.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: "מדובר בשיעור יוצא דופן וחדשני אשר מאפשר לתלמידים להיחשף לטכנולוגיה ופלטפורמות ייחודיות, ולהרחיב אופקים על העיר ותפקיד העירייה. הוריתי לאגף החינוך להיערך על מנת להפוך את השיעור הזה למסורת על מנת ולשמר את הקשר בלתי אמצעי של התלמידים עם כלל הגורמים העירוניים. עיריית בת ים בראשותי, ומערכת החינוך העירונית ימשיכו לקדם פרויקטים מסוג זה, וזאת על מנת להוביל את הדור הצעיר לקדמה הטכנולוגית והדיגיטלית של המאה ה 21".

איריס מעין, מתכללת התקשוב העירונית, אשר יזמה השנה לראשונה שיחת סקייפ של ראש העיר עם כל ילדי כיתות ד בעיר מספרת: "תלמידי כיתות ד' בעיר  הכינו מראש שאלות לראש העיר.  באמצעות שיתוף פעולה פורה של רונית הר גיל, מנהלת מחלקת חינוך יסודי באגף החינוך הצלחנו לקיים מפגש כזה עם כל תלמידי שכבת ד בעיר. הנוכחות  של ראש העיר במדיה הדיגיטלית אפשרה עלית מדרגה מבחינת הנגשה של הטכנולוגיה לתלמידים וגם במקביל ללמוד על בת-ים ותפקיד ראש העיר".

סקייפ עם ראש העיר
דוברת עיריית בת-ים

ראש העיר נשאל על ילדותו, על סדר היום שלו, התשתיות בבת ים, התכניות שלו לעתיד, האם תמיד רצה להיות ראש עיר, מה הוא אוהב בתפקיד, ועוד שאלות רבות אחרות. בתי הספר דיווחו על ההתעניינות הגדולה של הילדים ותחושת התרגשות מרובה.

אגף החינוך מקיים בעיר את המיזם "בת ים עירי", במסגרתו לומדים תלמידי כיתה ד על העיר בה הם מתגוררים, בת ים, ובמסגרת מיזם זה קיים ראש העיר את המפגש וירטואלי עם כל תלמידי שכבת ד' בעיר.

שיתוף הפעולה של עיריית בת ים עם מייקרוספט נמשך לאורך כל השנה.  החברה מעניקה את תוכנית Office 365 לכלל המורים והתלמידים בעיר – בחינם. מטרת הפרויקט הינה לייצר חוויית הוראה ולמידה עשירה וחדשנית, פיתוח כישורי חיים חיוניים וטיפוח סקרנות ללמידה וידע בקרב התלמידים.

מודלים רבים שמקיימת עיריית בת ים, מאפשרים לתלמידים ולמורים חווית הוראה ולמידה המותאמת למאה ה-21. כלי Office 365 יעודד למידת חקר, שיתופיות וינגיש את התכנים ושיטות הלימוד בהתאם לצרכיו של כל תלמיד ותלמיד במערכת החינוך בעיר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
רשת 'א.א. אורטופדיה' מתרחבת ופותחת סניף חדש בכפר סבא הסניף מתווסף ל- 38 סניפים ברחבי הארץ בהשקעה של 200 אלף ₪
גיא אלוביץ', מנכ"ל א.א. אורטופדיה: "עד סוף שנת 2025 צפויים...
עם ישראל חי! פתח תקווה חוגגת את פורים בסימן הצדעה לעם ישראל ולכוחות הביטחון
הפנינג עדלאידע 2024 בסימן עם ישראל חי, יתקיים השנה בפורים,...
החמישית של שוברט: פסטיבל מוסטונופסט טאלין-תל אביב
מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי: אנדרס מוסטונן 27 בפברואר במוזיאון תל אביב כניסה...
התלמידות שימחו את ילדי המילואימניקים
שכבת י' בבית החינוך אמית רננים ברעננה יצאו השבוע להפנינג...
בוטיק 180 מציג את פיצרייה אורבנית במשלוחים עד הבית- פיצרייה 180
בוטיק 180 בר אוכל אשר נפתח לפני שנתיים וחצי במיקום...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה: פנים לבנות - White Face יצירות מאת תמיר גינץ ונאצ'ו דואטו
מופעי בכורה: 7 במרץ | המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע 12 במרץ...