Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים על ציר הרכבת הקלה (הקו האדום) ב-377 מיליון ש"ח

רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים על ציר הרכבת הקלה (הקו האדום) ב-377 מיליון ש"ח
צילום: ויופוינט

המגדל, בן 24 קומות ובשטח כולל של כ-37,000 מ"ר, יוקם מעל קומות מסד במתחם גלובל טאוארס על ציר הרכבת הקלה בפ"ת, מול המרכז הרפואי בלינסון. בנוסף רוכשת החברה 161 חניות.

החברה נמצאת במו"מ עם שוכר שאמור לאכלס את עיקר השטחים במגדל.

ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג: העיסקה – עדות נוספת להמשך המהפכה בעיר, אשר הופכת ומתבססת למרכז לפעילות עסקית מתקדמת בכל התחומים.

 רבוע כחול נדל"ן, חברת הנדל"ן המניב מקבוצת אלון רבוע כחול של איש העסקים מוטי בן משה, ממשיכה להרחיב את פורטפוליו המשרדים להשכרה שבבעלותה ורוכשת מגדל של כ- 24 קומות משרדים מעל קומות מסד במגדל שיבנה במתחם  'גלובל טאוארס’ המוקם במתחם עירוב השימושים – גלובל טאוארס, בצומת המרכזית ז'בוטינסקי ודרך יצחק רבין בפתח תקווה. תמורת השטח הכולל – כ-37,000 מ"ר ו-161 חניות, תשלם רבוע כחול נדל"ן סך של  כ- 377 מיליון ש"ח. המגדל החדש  שבנייתו אמורה להתחיל בחודשים הקרובים, צפוי להיות מאוכלס במהלך 2025. המגדל יוקם אל מול המרכז הרפואי בילינסון ומרכזי המסחר והבילוי באזור, ובקרבה של כ 200 מ״ר לתחנת  הקו האדום של הרכבת הקלה, שמתוכנן לפעול לקראת סוף שנת 2022. החברה נמצאת בשלבים ראשוניים של מו"מ עם שוכר פוטנציאלי אשר אמור לאכלס את עיקר השטחים שרכשה.

יצויין, כי עסקת גלובל ועסקאות אחרות שנמצאות כבר בשלבי משא ומתן מתקדמים, אינן כלולות בתחזיות שפרסמה החברה לצמיחה הניכרת ב-FFO וב- NOI החזוי לשנת 2025 . עסקת גלובל הינה רק אחת ממספר עסקאות של פרוייקטים לערוב שימושים שעל המו"מ להשלמתן דיווחה החברה במהלך 2021 . בין העסקאות הללו שהחברה ממשיכה לפעול להשלמתן, קיים פרוייקט נוסף על ציר הקו האדום של הרכבת הקלה.

ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג ברך על העסקה ומסר כי "כבר היום אזורי העסקים וההייטק בעיר מהווים מוקד משיכה לחברות טכנולוגיה מובילות אשר מבינות כי בשנים הקרובות, עם מימוש המהפכה התחבורתית שבדרך, העיר תהיה נגישה מאוד לעובדים שגרים בתוכה ולאלו שבאים מבחוץ. העיסקה המדוברת מהווה עדות נוספת להמשך המהפכה בעיר אשר הופכת ומתבססת למרכז לפעילות עסקית מתקדמת בכל התחומים. שגשוגה של פ"ת תלוי הרבה מאוד בפיתוח אזורי העסקים ואנחנו פועלים בכל מישור אפשרי – הן מול החברות והן ברמה התכנונית כדי לפתח את אזורים אלו באופן המיטבי והראוי לעיר המתפתחת".

צילום: עומרי מירון

מיכאל (מיקי)זיסמן, המנהל את רבוע כחול נדל״ן מציין: "ההתפתחות העירונית המואצת בפתח תקווה בכלל והתכנון המתקדם הכולל עירוב שימושים של מגורים, תעסוקה, מסחר ובילוי – בדומה להרצליה פיתוח ולרמת גן, תורמים להפיכת פתח תקווה בכלל ואזור הפרוייקט בפרט, לאחד ממוקדי התעסוקה הגדולים והחשובים במטרופולין גוש דן. כחברה מובילה בפיתוח וניהול נכסים מניבים במיקומים אסטרטגיים, אנו רואים פוטנציאל רב  במיקום האטרקטיבי הזה, הנבנה על ציר כל כך מרכזי ונגיש שישווק לשוכרים בתחומי הטכנולוגיה והשירותים העסקיים".

לרבוע כחול נדל"ן 114 נכסים מניבים באזורי הביקוש וביניהם מגדלי המשרדים של החברה ברעננה, ראש העין, פתח תקווה ומגדל משרדים נוסף שבשיווק ברחוב תוצרת הארץ בתל אביב. לרבוע כחול נדל"ן נכסי נדל"ן בשווי של כ-6.55 מיליארד ש"ח, כאשר השטחים המושכרים למשרדים מהווים כ-6% מתמהיל השימושים. ההון העצמי של החברה ליום 31.3.22 עמד על 2.58 מיליארד ש"ח.

עוה"ד דור שחם ו-אלון טיטלבאום ממשרד עו"ד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' עם המבורגר עברון ליוו את רבוע כחול נדל"ן בעסקה; עוה"ד גבע חביב, אדם רועה ויאיר אוליאל ממשרד כספי ושות' יצגו את המוכרים  בעסקה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
טקס יום הזיכרון המרכזי תשפ"ד
אמש, ערב יום הזיכרון, התקיים הטקס העירוני המרכזי בבית יד...
יום הזיכרון 2024 ישראל מתייחדת עם זכרם של 25,040 חללי מערכות ישראל
ערב יום הזיכרון תשפ"ד 2024- משרד הביטחון מעדכן את מניין...
רצים לזכרם בישיבת אמית כפר גנים
השבוע יזמה ישיבת אמית כפר גנים מרוץ לזכר חללי צה"ל...
יום המוזיאונים בפ"ת
כמיטב המסורת, גם השנה המוזיאונים בפתח תקווה פתחו את שעריהם...
שלב נוסף בפרויקט שדרוג המעברים לאורך קו התפר: משרד הביטחון השלים את העבודות להרחבת מעבר חוצה שומרון והוספת נתיב חמישי
שר הביטחון, יואב גלנט ומנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל...
עשרת ימי האומה - ברשת אמית לומדים עם ההורים השכולים וקרובי החטופים
לצד המורים ברשת אמית ילמדו גם הורים שכולים שאיבדו את...
המשט הלאומי של יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל עושה כבוד ללוחמי הים
משט יום העצמאות הלאומי יוצא לדרך בסימן הצדעה ללוחמי חיל...
לראשונה בישראל חברת הספורט-טק הבינלאומית WSC Sports אירחה את טקס ספורטאיות השנה בישראל
במסגרת הטקס המרגש, שהתקיים לראשונה אי פעם במשרדי חברת הספורט-טק...
אבנים עם לב אדם - מיזם מרגש של קניון עזריאלי הנגב, לרגל יום הזיכרון
קניון עזריאלי הנגב, מזמין את תושבי באר-שבע והסביבה להביע סולידריות...