Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

רואה חשבון- הכתובת לפנות אליה בכל סטטוס תעסוקתי

רואה חשבון- הכתובת לפנות אליה בכל סטטוס תעסוקתי
קרדיט pixabay

ככל שישנה התקדמות טכנולוגית, כך ישנם מקצועות שהופכים להיות מבוקשים פחות. רואה חשבון הוא מקצוע שתמיד יהיה נחוץ. רואה חשבון בעל ניסיון וידע יוכל לעשות לכם הרבה מאוד סדר בתחום הפיננסי. עבור בעלי עסקים וחברות בכל סדר גודל, העבודה מול רואה חשבון על בסיס קבוע היא קריטית ממש, אך עם זאת ישנם מצבים בהם גם שכירים ירוויחו לא מעט כסף או יחסכו כספים ע"י התייעצות עם רואה חשבון. עבור שכירים, באמצעות פניה אל רואה חשבון החזר מס יהיה קל יותר לביצוע והרווח ממנו יהיה גבוה יותר. שכירים רבים כלל לא מודעים לנושא החזרי מס, לא מבקשים, או ליתר דיוק: דורשים את המגיע להם על פי חוק וכאשר מדובר על שנים של עבודה סכום ההחזר שהיה יכול להתקבל הוא גבוה ומשמעותי מאוד. גם כאשר ישנה המודעות לנושא, רבים נתקלים בקשיים מול רשויות המס. בעזרת רואה חשבון מנוסה הדברים פשוטים הרבה יותר.

לנהל את העסק באופן יעיל

כאמור, אם לשכירים רואה חשבון יכול לסייע בהחזר כספים המגיעים להם, לעצמאים העבודה מול רואה חשבון היא משמעותית מאוד. בעל העסק יכול להחליט מהו היקף עבודתו של רואה החשבון, האם רואה החשבון ינהל את ענייני הכספים באופן שוטף או האם הוא האחראי על ביצוע דו"חות שנתיים וענייני מיסים. ככל שעסק הוא גדול יותר כך ניהולו מורכב יותר מבחינה פיננסית. לכן, רואה חשבון לחברה יעבוד מול הנהלת החברה או מחלקת כספים שלה על בסיס שוטף. כשמדובר על חברה בע"מ פתיחתה מורכבת יותר ומומלץ להיעזר ברואה החשבון גם לפתיחת התיק מעבר להתנהלות השוטפת של הכנת דו"חות, מאזנים, ביקורות ועוד.

לבחור את רואה החשבון המתאים לכם

העבודה עם רואה חשבון היא ארוכת טווח. גם אם רואה החשבון אינו אחראי על ניהול פיננסי של החברה באופן שוטף ויומיומי, הוא אחראי על פעולות תקופתיות שיש לבצע כמו דו"חות שנתיים לרשות המיסים, פיקוח ובקרה על מאזן התשלומים. לכן, חשוב לבחור רואה חשבון שהעבודה איתו תהיה נוחה לכם. כדאי שרואה החשבון יהיה זמין ותמיד יהיה ניתן לפנות אליו בכל שאלה או בעיה שצצה. מומלץ שגם גיאוגרפית יהיה קרוב אליכם. לעיתים יש לגשת לרואה החשבון פיזית למסירת מסמך כזה או אחר. לכן, אם אתם נמצאים באזור השרון, חפשו בגוגל רואה חשבון נתניה. חשוב כמובן שהוא יהיה בעל ניסיון רב וכדי לקבל המלצות עליו. רו"ח קובי פוגל בעל ניסיון של 30 שנה במתן שירותים וייעוץ לשכירים ובעלי עסקים עצמאיים וחברות בכל סדר גודל בתחום המיסים והפיננסים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...