Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

רוצים להשכיר את הדירה מהר יותר? כך תעשו זאת

רוצים להשכיר את הדירה מהר יותר? כך תעשו זאת
קרדיט Canva.com

בין אם קיבלתם דירה בירושה ובין אם קניתם דירה להשקעה, אם אתם רוצים להשכיר את הדירה ולטווח ארוך, בלי שתהיה רכבת, תחלופת שוכרים גבוהה, מומלץ להשקיע בדירה ולהציע לשוכרים שלכם דירה במצב טוב, דירה משופצת שנעים להיכנס אליה. ככל שתשקיעו יותר בשיפוץ כך גם תוכלו לגבות מחיר גבוה ולהרוויח יותר לאורך זמן. כך גם השקעה בשיפוץ גדול ומקיף תתקזז ולטווח ארוך הדבר ישתלם לכם. למידע נוסף אודות שיפוץ דירה צרו קשר בטלפון 0505901206

להפוך את הדירה למרווחת ומוארת

תחושת מרחב לא חייבת להיות קשורה להגדלת השטח. האופן בו מנצלים שטח ומחלקים אותה יכולה לעשות שינויים גדולים. במיוחד אם אתם מייעדים את הדירה לשוכרים שהם משפחה ולא דירת שותפים, השקיעו בחלל המרכזי. אם יש מחיצות וקירות בין המטבח לסלון ולחדר האוכל אפשר לשבור אותם באופן מלא או חלקי. אם חלונות הדירה קטנים ומיושנים החליפו אותם לחלונות גדולים יותר ומודרניים. כך גם ללא שינויים בשטח הדירה היא תהיה נעימה הרבה יותר ותספק תחושה חמימה ומרווחת. אם הדירה מיועדת להיות דירת שותפים, השקיעו דווקא בחדרים, למשל הפכו מרפסת שירות קטנה לחלק מחדר כדי שיהיה מרווח ונעים יותר.

לשפץ את חדרי האמבטיה והשירותים

בין אם הדירה היא דירה למשפחה ובין אם לשותפים, השקיעו בחדרי האמבטיה והשירותים ושפצו אותם. מומלץ מאוד לשפץ או אפילו להחליף את מערכת האינסטלציה. כך בתור בעלי בית תחסכו לכם פניות של השוכרים, תיקונים והוצאות. אם חדר האמבטיה קטן, שיפוץ אמבטיה יהפוך אותו למרווח ונוח יותר.  ניתן למשל להחליף את האמבטיה במקלחון זכוכית שתופס פחות מקום וגם נותן מראה נקי ומודרני. ארון אמבטיה מונח החליפו במרחף. כשניתן להוסיף ארון שירות תלוי נוסף כפתרון אחסון. אם הקרמיקה דורשת החלפה, עשו זאת כחלק מהשיפוץ.

להשקיע גם בחצר או במרפסת

בדירה יש חצר או מרפסת? אפשר להשקיע גם בכך. מדובר על תוספת לא גדולה שתיתן לשוכרים ערך מוסף. בניית פרגולה או הוספת דק יוסיפו חמימות והנאה רבה לשוכרים.

בכל סוג שיפוץ- לבחור חברת שיפוצים מוכרת ומקצועית

בכל סוג שיפוץ שאתם בוחרים לעשות ובכל סדר גודל אל תבחרו שיפוצניק אקראי רק בגלל המחיר הזול שהוא  מציע. מחיר זול במיוחד יכול להביא מאוחר יותר להוצאות שלא לקחתם בחשבון. בחרו חברת שיפוצים בעלת מוניטין שבראשה עומד קבלן שיפוצים רשום ומורשה, חברה מקצועית ורצינית  אשר מעורבת בכל התהליך מתחילתו ועד סופו.

"המשפצים" היא חברת שיפוצים מקצועית ובעל ניסיון רב. החברה עובדת עם קבלני משנה ברמה הגבוהה ביותר ומעורבת בכל תהליך השיפוץ. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה למספר 0505901206

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...