Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ריקי יעקבי "איך בנינו ויצרנו את יעקבי יוניברסל"

ריקי יעקבי "איך בנינו ויצרנו את יעקבי יוניברסל"
קרדיט : pixabay

חברת "יעקבי יוניברסל" היא דוגמא ומופת לניהול עסקים. בכל זאת מדובר בחברת נדל"ן ויזמות שקיימת כבר מעל 25 שנה, וכמו שוודאי אתם יודעים, בימינו זה ממש לא מובן מאליו. אז כיצד החברה הזו ממשיכה לדהור קדימה? אל תתבלבלו, לא מדובר בקסם או במקריות, אלא בהרבה עבודה קשה, מוסר עבודה חסר מעצורים, ומקצועיות. חיים וריקי יעקבי הקימו את חברת "יעקבי יוניברסל" בשנת 1994 במטרה להשפיע, לשנות ולפתח את הארץ. עם מוטיבציה שלא יודעת גבולות, ורמת ערכיות שכיום קשה למצוא, הצליחו השניים למקם את החברה כאחת החברות המובילות בשוק הנדל"ן והיזמות. חיים וריקי יעקב שכיום מכהנים כמנכ"לי החברה יכולים ללמד יזמים צעירים מהי החשיבות של יזמות, וכיצד לא נשארים מאחור, אך במקום זאת, הם בוחרים להמשיך לצמוח ולפתח, ולהעניק לאנשים איכות חיים.

קרדיט : pixabay

חברת "יעקבי יוניברסל" מאז ועד היום

אם קיים דבר אחד שחושב להיצמד אליו כאשר פותחים עסק, ולדבוק בו לאורך השנים, זהו חזון החברה. החזון מהווה תשתית חזקה לפעילות של העסק, ומתשתית חזקה ניתן רק לצמוח. ובכן, כאשר חיים וריקי יעקבי הקימו את החברה היה להם חזון ברור שעד היום מהווה את הליבה של העסק והוא להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והטוב ביותר, ללא פשרות, ללא תירוצים, וללא הנחות. החזון הזה שהחברה ממשיכה לדבוק בו גם בשנת 2022, הוכיח את עצמו אל מול אינספור פרויקטים מצליחים של החברה שהעניקו להם מוניטין ללא דופי. בזכות המוניטין הזה החברה לא רק המשיכה וממשיכה לצמוח ולפתח, אלא היא גם מקנה לה ליווי בנקאי סגור במערכת הבנקאית, שזהו קריטי לביצוע הפרויקטים, ולביטחון של המשקיעים. ריקי יעקבי, שגם כיום לאחר 25 שנים עדיין בעלת מוטיבציה כמו בתחילת הדרך, מעידה שכל פרויקט חדש מרגש אותה ומעצים אותה כאילו מדובר בפרויקט הראשון, ואין ספק שזהו משחק תפקיד חשוב בתהליך תכנון הבנייה ובהקמתו. כמו כן, בעוד שרוב חברות הנדל"ן והיזמות עובדות בשיתוף עם קבלן חיצוני, חברת "יעקבי יוניברסל" היא הינה גם חברת היזמות וגם החברה הקבלנית, כך שהאיכות הגבוהה של המקצועיות, מתבטאת גם בתכנון וגם בביצועים, וזהו בהחלט מעניק ביטחון (ובצדק) ללקוחות החברה.

שנים של עשייה

במהלך השנים מאז שחיים וריקי יעקבי הקימו את החברה, חברת "יעקבי יוניברסל" הספיקה לצבור רזומה מפואר שכולל בניית מאות דירות ובתים צמודי קרקע, ואלפי יחידות דיור למגזר הפרטי הכוללים דירות פנטהאוז ומיני פנטהאוז. כמו כן, כחברה שמבינה שפיתוח הארץ אינו תלוי רק במגורים אלא גם בפרנסה, הם הקימו מרכזי תעשייה ומסחר במודיעין ובשוהם, והצליחו להביא לא מעט רשתות ידועות אל האזור, ואף עסקים חדשים. בנוסף, ריקי יעקבי רואה בתרומה לקהילה חשיבות אדירה, ודאגה שהחברה מזה שנים רבות תפעל לסייע ולתת. דבר אחד בטוח, אם הנכם מתעניינים בלהשקיע בנדל"ן ויזמות, שותפים מקצועיים ואמינים כמו חברת "יעקבי יונברסל" לא תמצאו בקלות.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...