Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שטחים פתוחים בבית, לאיכות חיים טובה יותר

שטחים פתוחים בבית, לאיכות חיים טובה יותר
credit: canva.com

מקום לפנאי:

דירות גג הן דירות מבוקשות מאוד לאור השילוב בין המרחב הפתוח שמתווסף לדירה לבין הגובה שלהם. הגג המתווסף לדירה מוסיף שטח נוסף לשימוש דיירי הבית וניתן לעשות בו כל שימוש בהתאם לבחירות של הדיירים. שטח הגג יכול להיות מקום מצוין לפנאי, לאירוח חברים ומשפחה וגם לתחביבי חוץ. בשנים האחרונות ובמהלך מגפת הקורונה, אנשים רבים החלו לבלות יותר ויותר זמן בכותלי הבית ולכן בחרו להשקיע יותר בו. עיצוב גינות גג הוא דרך אחת בה מתבטאת ההשקעה במרחב זה, מתוך הניסיון להכניס את הטבע אל הבית, גם כאשר אי אפשר לצאת אליו.

גינון על רמה היא חברה המספקת שירותי תכנון והקמה של גנים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. את הגנים מתאימה החברה ללקוח באופן אישי, בהתאם למכלול הצרכים והרצונות שלו תוך ליווי מקיף לאורך הפרויקט.

חיבור לטבע:

בטבע, השילוב בין צמחים ועצים ירוקים לבין מים כחולים הוא שילוב אידיאלי, המשרה רוגע, שמחה וחיבור. את השילוב המרגיע הזה, ניתן להכניס אל כותלי הבית ולהביא מעט מהטבע אל חי היום יום, אל החיים האישיים שלנו. עיצוב גינה עם בריכה, בבתים בהם קיימת גינה, מאפשרת את הכנסתו של שילוב זה תוך התאמה לסגנון הבית, גודל הגינה, הצרכים של דיירי הבית והסגנון העיצובי האישי שלהם. אנשי מקצוע מומחים יידעו לשלב בין האלמנטים, להתאים את הצמחים, הפרחים ואפילו העצים למקום המגורים לצד הבריכה ולתשתיות הקיימות בבית.

להנות מפרטיות:

כאשר רוכשים דירות פנטהאוז, זוהי השקעה המעלה את איכות ורמת החיים, שכן דירות אלו בעלות שטח גדול לצד מרפסות רחבות ידיים. כך השטח הפרטי והאישי בו מבלים את השעות הפנויות של היום הופך לחלל אחד גדול. דירות הפנטהאוז ממקומות בקומה האחרונה של הבניין כך שקיימת תחושת ניתוק ופרטיות עבור הדיירים הגרים בה. מסיבה זו, ישנם הבוחרים לבנות בריכה במרפסת פנטהאוז אשר תשמש את דיירי הבית בלבד.

בריכה במרפסת אפשרת לדירי הבית להנות משחייה לצורך פעילות גופנית, שכשוך במים ביום חם או כאטרקציה עם חברים ובני משפחה בכל עת, שכן היא נמצאת בשטח הבית הפרטי. ניתן גם לעצב את הבריכה בהתאם, ולתת תחושה של מקום מפלט בתוך הבית הפרטי. הוספה של צמחים ועציצים, לצד מנורות צד, כיסאות בריכה או פינת ישיבה יכולה לשדרג את המרפסת- מבחינת עיצוב ומבחינת השימוש.

גינון על רמה מציעה שירותי עיצוב, תכנון והקמה של גנים במגוון של גדלים לכל צורך מתוך הרצון ליצור גינות יפות וחסכוניות במים יהיו ידידויות לסביבה. תהליך העבודה נעשה תוך הקדשת תשומת לב

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...