Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שלוש מנהלות חדשות הצטרפו למערכת החינוך היסודית בעיר!

שלוש מנהלות חדשות הצטרפו למערכת החינוך היסודית בעיר!
פיני אלון, תנהל את עוזי חיטמן קרדיט: אלבום פרטי

שלוש מנהלות חדשות נבחרו בימים אלה ויצטרפו למערכת החינוך המצוינת של בתי הספר היסודיים בעיר. ראש העיר רמי גרינברג בירך את המנהלות החדשות והוסיף "מערכת החינוך בעיר פתח תקוה היא מהמתקדמות שיש! אנו משקיעים מיליוני שקלים מידי שנה בשיפוץ, בינוי, שיפור, הכנסת תכנים חדשים, ציוד משכולל, בניית מעבדות וכיתות ספח, מרחבי למידה מתקדמים וכמובן פדגוגיה מגוונת, חדשנית ומתקדמת. המנהלות החדשות המצטרפות לצוות המובחר של מנהלי ומנהלות מוסדות החינוך בפתח תקוה מביאות איתן ניסיון עשיר, חדשות ומוטיבציה גבוהה לקדם את בית הספר, לעודד עשייה ולמידה ולפעול בשיתוף עם הצוות והקהילה. אני מאחל להן הצלחה רבה!"

טלי טולדנו מנהלת האגף לחינוך יסודי בירכה את המנהלות החדשות וציינה בסיפוק כי מדובר בשלוש מנהלות מצוינות שללא ספק יוסיפו נדבך משמעותי ואיכותי למערכת החינוך העירונית.

הדר יהוד נבחרה לנהל את בית הספר "יסודות לאומנויות"

הדר בעלת תואר ראשון B.E.D בחינוך מיוחד ממכללת לוינסקי לחינוך ותואר שני M.A בניהול וארגון מערכות חינוך מהמרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה.

בנוסף היא מנחת קבוצות משימה באוריינטציה דינאמית מסמינר הקיבוצים ובעלת תעודה להדרכת הורים לפי גישת הסמכות החדשה ממרכז שניידר.

הדר תושבת פתח תקוה, לימדה בבית החינוך פיקא מזה 14 שנה, כמורת שילוב וכסגנית מנהלת בית הספר. מאמינה בחיבור בין ביה"ס לקהילה,  שואפת לקידום מצוינות, גילוי וטיפוח יכולות הפרט ויצירת תשתית הולמת לצמיחה ולביטוי אישי של תלמידות, התלמידים וקהילת המורים.

בעשייתה החינוכית היא שמה דגש רב על טיפוח אקלים מיטבי בבית הספר, קידום הישגים לימודיים, חיבור ותרומה לקהילה, שותפות מיטבית עם קהילת ההורים העצמת צוותי החינוך תוך עידוד ליזמות ומתן אוטונומיה. הדר הוסיפה כי היא "רואה חשיבות רבה בטיפוח תחושת הביטחון והשייכות של התלמידות והתלמידים, שיאפשרו לכל אחד ואחת לממש את כישוריהם האישיים ולהביא לידי ביטוי את המצוינות האישית".

הדר יהוד, תנהל את בי"ס יסודות
קרדיט: אלבום פרטי

קרן צור הרוש נבחרה לנהל את בית ספר נווה עוז

קרן בעלת תואר ראשון בחינוך והוראה עם התמקצעות בתחום המתמטיקה ותואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, בעלת ניסיון עשיר ומגוון במערכת החינוך מזה כ-20 שנה.

בשנים האחרונות עבדה בתפקיד רכזת שכבה ורכזת פדגוגית והייתה חברה בצוות הניהול.

במסגרת תפקידה הובילה בהצלחה תהליכי שינוי למידה, הוראה והערכה הכוללים למידה רב תחומית המותאמת לחיי היום יום ולמציאות המשתנה.

קרן שהינה תושבת פתח תקוה, מציינת כי "מגיעה לתפקיד הניהול בתשוקה רבה לקידום תהליכים חינוכיים, מתוך אמונה ומוטיבציה פנימית לעשייה משמעותית כדי לאפשר לתלמידים ולתלמידות למצות את יכולותיהם האישיות ".

קרן מאמינה כי יש לראות את הילד/ה מכל ההיבטים, להכיר את החוזקות של כל אחד ואחת ולפעול לקידום תחושת המסוגלות והכישורים שלה, זאת בעזרת הטמעת ערכים חשובים של אהבה וכבוד האדם, הדדיות וקבלת האחר, שוויון הזדמנויות ופיתוח מצוינות אשר בכוחם לעצב את דמות הבוגר של הילדים, כך שיהיו מאושרים, בטוחים ביכולותיהם וישפיעו השפעה מכרעת על חייהם ועל החברה הרחבה.

קרן צור הרוש תנהל את נווה עוז
קרדיט: אלבום פרטי

פיני, פנינה אלון נבחרה לנהל את בית ספר "עוזי חיטמן"

פיני, הינה אשת חינוך כמעט שלושה עשורים (28 שנים). בעלת שני תארי M.A , האחד בתכנון לימודים והערכה, והשני במנהל ומדיניות החינוך. בוגרת תכנית מנדל למנהיגות בנגב, חברה פעילה ומשפיעה בצוות בוגרי התכנית. השנה גם סיימה לימודי ייעוץ ארגוני בבית ספר למנהלים "תפנית".

במהלך שנות עבודתה חינכה פיני לאהבת המדעים והובילה למצוינות בקרב סגלי ההוראה ותלמידיהם, ולמיצוי הכישורים הטמונים בהם. פיני יזמת, מתכננת ומלווה תהליכי הערכה מקדמי הוראה למידה דיגיטלית מותאמת אישית.

במהלך שנות עבודתה, השתלבה במגוון תפקידים במערכת החינוך בעיר אילת, בשלוש השנים האחרונות כיהנה כסגנית מנהלת מרכז פסג"ה ובשנת תשפ"א הצטרפה לצוות הדרכה של ראמ"ה.

פיני גדלה והתחנכה ברמת גן, בתום לימודי ההוראה העתיקה מגוריה לדרום והקימה שם משפחה. פיני מאמינה כי "ללמוד ולעולם לא להתמלא – זו חוכמה, ללמד ולעולם לא להתעייף – זו אהבה".

פיני אלון, תנהל את עוזי חיטמן
קרדיט: אלבום פרטי
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
טקס יום הזיכרון המרכזי תשפ"ד
אמש, ערב יום הזיכרון, התקיים הטקס העירוני המרכזי בבית יד...
בעקבות האימפרסיוניסטים - האמנית יפה בן דיין בתערוכת יחיד בתל אביב!
יפה בן דיין - תערוכת יחיד פתיחה חגיגית : יום שלישי,...
יום הזיכרון 2024 ישראל מתייחדת עם זכרם של 25,040 חללי מערכות ישראל
ערב יום הזיכרון תשפ"ד 2024- משרד הביטחון מעדכן את מניין...
רצים לזכרם בישיבת אמית כפר גנים
השבוע יזמה ישיבת אמית כפר גנים מרוץ לזכר חללי צה"ל...
יום המוזיאונים בפ"ת
כמיטב המסורת, גם השנה המוזיאונים בפתח תקווה פתחו את שעריהם...
העולות החדשות פקדו את קברי הנצר האחרון וחללי המלחמה
במהלך עשרת ימי התשועה, לקראת יום הזכרון לחללי צה"ל יצאו...
שלב נוסף בפרויקט שדרוג המעברים לאורך קו התפר: משרד הביטחון השלים את העבודות להרחבת מעבר חוצה שומרון והוספת נתיב חמישי
שר הביטחון, יואב גלנט ומנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל...
עשרת ימי האומה - ברשת אמית לומדים עם ההורים השכולים וקרובי החטופים
לצד המורים ברשת אמית ילמדו גם הורים שכולים שאיבדו את...
המשט הלאומי של יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל עושה כבוד ללוחמי הים
משט יום העצמאות הלאומי יוצא לדרך בסימן הצדעה ללוחמי חיל...
לראשונה בישראל חברת הספורט-טק הבינלאומית WSC Sports אירחה את טקס ספורטאיות השנה בישראל
במסגרת הטקס המרגש, שהתקיים לראשונה אי פעם במשרדי חברת הספורט-טק...