Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שני מנהלים חדשים במערכת החינוך העל יסודית

שני מנהלים חדשים במערכת החינוך העל יסודית
איציק אשכנזי | קרדיט: אלבום פרטי

איציק אשכנזי נבחר לנהל את שש שנתי גולדה ויחליף את ירדנה כהן שפרשה לגמלאות.

איציק אשכנזי עובד במערכת החינוך שמונה שנים בתיכון "הראשונים" בהרצליה. במהלכן ביצע מגוון רחב של תפקידים, ביניהם: מורה לפיזיקה, מחנך כיתת "נחשון", רכז תקשוב ורכז שכבה. בשלוש השנים האחרונות הוא משמש סגן מנהלת, רכז פדגוגיה ורכז בגרויות.

טרם עבודתו במשרד החינוך איציק פיקד על יחידת תוכנה בחיל האוויר ופרש בדרגת סגן אלוף. איציק מגיע משתי קריירות אלו עם ניסיון עשיר ביכולות של ניהול ומנהיגות. בהמשך לשליחותו בצבא הוא החליט להגשים חלום ולהגיע למערכת החינוך מתוך חזון של הגשמה עצמית ומתוך רצון להשפיע על דור העתיד ולקדם שוויון הזדמנויות לאוכלוסיות מוחלשות.

בתפיסתו החינוכית, מאמין איציק כי יש לשים דגש על פדגוגיה חדשנית ורלוונטית לתלמידים שמאפשרת לכל תלמידה ותלמיד למקסם את היכולות האישיות ולשאוף למצוינות.

בתפיסתו הניהולית איציק מאמין בניהול המבוסס על שיתוף פעולה מלא עם כל באי ביה"ס (מורים, תלמידים והורים)  וביצירת תקשורת מיטבית ודיאלוג מכבד עם קהילת ההורים בהם הוא רואה שותפים מלאים לתהליך החינוכי. במתן אוטונומיה להעצמת צוות ביה"ס ובטיפוח תחושת השייכות. ביה"ס לתפיסתו הוא מקום שבו כל איש צוות חש ערך ומשמעות, מקום המאפשר לכל איש צוות לצמוח, ליזום ולהגשים חלומות. איציק מאמין במצוינות מתוך דוגמא אישית כדרך חיים המובילה לחדשנות ולפריצות דרך.

איציק אשכנזי | קרדיט: אלבום פרטי

איציק אשכנזי נשוי ואב לשלושה. מתגורר בהרצליה. בעל תואר ראשון בהצטיינות בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מהטכניון ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בוגר קורס המנהלים "אבני ראשה".

ראש העיר רמי גרינברג בירך את איציק אשכנזי והוסיף "אני שמח לבשר כי איציק אשכנזי נבחר להוביל את שש שנתי גולדה. איציק מביא איתו ניסיון עשיר בניהול והובלת תהליכים ארוכי טווח כמו גם חזון לפדגוגיה חדשנית ומקדמת. אני מאחל הצלחה רבה לאיציק ולכל קהילת גולדה".

בנוסף, חגי קרקו זכה במכרז לניהול שש שנתי בן גוריון לאחר שניהל את ביה"ס בשנה האחרונה במינוי.

חגי קרקו | קרדיט: אלבום פרטי

חגי החל דרכו כמהנדס בהייטק והצטרף למערכת החינוך לפני כעשור, במהלכם מילא תפקידי חינוך וניהול שונים. בשנה האחרונה חגי ניהל את בית ספר שש שנתי בן גוריון במינוי וימשיך לנהל את בית הספר לאחר בחירתו במכרז.

מתוך השקפתו החינוכית-ערכית, חגי מרגיש מחויבות להצלחתו הלימודית וחוסנו הרגשי של כל תלמיד ותלמיד בבית הספר תוך יצירת מרחב הזדמנויות למימוש עצמי של הלומדים.

חגי רואה את התלמיד כאדם שלם שיש לדאוג לשלומו, לרווחתו ולהשכלתו תוך יצירת  קשר הדוק בין רכישת ידע ומיומנויות רחבות לבין חינוך לערכים, למוסר, לצדק חברתי ולאהבת האדם והארץ.

חגי קרקו, נשוי ואב לשלושה ילדים, מתגורר במושב נווה ירק. בהשכלתו בעל תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל ומחשבים, תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, תואר שני בתכנון לימודים והערכה ובוגר התכנית החדשה להכשרת מנהלים של אבני ראשה.

ראש העיר רמי גרינברג וד"ר ירדנה חדד מנהלת האגף לחינוך על יסודי בירכו את איציק אשכנזי וחגי קרקו על הצטרפותם לנבחרת המנהלות והמנהלים של החינוך העל יסודי בעיר פתח תקוה. "מערכת החינוך בעיר פתח תקוה היא מהטובות שיש! מובילה, חדשנית ומקדמת את תלמידיה למיצוי היכולות והכישורים. אנו שמחים על הצטרפותם של איציק אשכנזי וחגי קרקו ומאחלים להם, לצוותים ולכל התלמידות והתלמידים שנת לימודים מוצלחת".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
טקס יום הזיכרון המרכזי תשפ"ד
אמש, ערב יום הזיכרון, התקיים הטקס העירוני המרכזי בבית יד...
יום הזיכרון 2024 ישראל מתייחדת עם זכרם של 25,040 חללי מערכות ישראל
ערב יום הזיכרון תשפ"ד 2024- משרד הביטחון מעדכן את מניין...
רצים לזכרם בישיבת אמית כפר גנים
השבוע יזמה ישיבת אמית כפר גנים מרוץ לזכר חללי צה"ל...
יום המוזיאונים בפ"ת
כמיטב המסורת, גם השנה המוזיאונים בפתח תקווה פתחו את שעריהם...
שלב נוסף בפרויקט שדרוג המעברים לאורך קו התפר: משרד הביטחון השלים את העבודות להרחבת מעבר חוצה שומרון והוספת נתיב חמישי
שר הביטחון, יואב גלנט ומנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל...
עשרת ימי האומה - ברשת אמית לומדים עם ההורים השכולים וקרובי החטופים
לצד המורים ברשת אמית ילמדו גם הורים שכולים שאיבדו את...
המשט הלאומי של יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל עושה כבוד ללוחמי הים
משט יום העצמאות הלאומי יוצא לדרך בסימן הצדעה ללוחמי חיל...
לראשונה בישראל חברת הספורט-טק הבינלאומית WSC Sports אירחה את טקס ספורטאיות השנה בישראל
במסגרת הטקס המרגש, שהתקיים לראשונה אי פעם במשרדי חברת הספורט-טק...
אבנים עם לב אדם - מיזם מרגש של קניון עזריאלי הנגב, לרגל יום הזיכרון
קניון עזריאלי הנגב, מזמין את תושבי באר-שבע והסביבה להביע סולידריות...
הסניף הראשון ברשת בתי הקפה החדשה קפה עוטף נפתח
"קפה עוטף – נתיב העשרה" נפתח בפארק שרונה תל אביב קפה...