Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שרשרת חמסה לגבר

שרשרת חמסה לגבר
קרדיט Pixabay

החמסה היא אחד האלמנטים הוויזואליים הנפוצים ביותר במזרח התיכון. מקורה בארצות ערב, גם באזור שלנו וגם בצפון אפריקה, והיא מהווה קמע שמספק הגנה לכל מי שמשתמש בו, בכל דרך שהיא (בכניסה לבית או לחדר, בארנק וכמובן על שרשרת). גם במסורת המוסלמית וגם ביהדות יש ערך אמיתי לכף היד הפרושה, ובפרט כשהמטרה היא הגנה מפני עין הרע. בהתאם שרשרת חמסה לגבר היא לא "רק" תכשיט יפה, אלא גם סגולה לאריכות ימים וביטחון מרבי. חברת מתנות ישראל מציעה מגוון רחב של שרשראות חמסה בעיצובים מעניינים ובאיכות גבוהה.

המאפיינים החשובים של שרשרת חמסה לגבר

* מבחר אפשרויות – גם של עיצוב החמסה עצמה (כולל שילובים של קריסטלים או אבנים יקרות אחרות), וגם של סוג השרשרת – בוקס או ספיגה, כסף או זהב (זהב צהוב או זהב לבן), עבה או דקה, וגם לגבי אורך השרשרת ישנה בחירה, כך שאפשר להגיע לתכשיט שמותאם באופן מושלם להעדפות של כל גבר.

* עמידות למים – ולכן אפשר להיכנס עם השרשרת שעליה תלויה החמסה לים או לבריכה, להתקלח איתה, לבצע איתה פעילות ספורטיבית ובאופן כללי לדעת שלא יאונה לה כל רע.

* אחריות – כל שרשרת חמסה שמיועדת לגבר מגיעה עם אחריות.

עיצובים ייחודיים וחומרי גלם מובחרים

שרשרת חמסה לגבר היא כאמור הרבה יותר מעוד תכשיט. השרשרת עם החמסה היא גם סגולה להגנה – שתמיד נחוצה בעידן שיש בו סכנות רבות מכל הסוגים, והיא גם הצהרה מעניינת על חיבור לשורשים. חברת מתנות ישראל, שהוקמה ב-2005 במטרה לספק תכשיטים ייחודיים במחירים אטרקטיביים, מציעה שלל דוגמאות של שרשראות חמסה לגברים. ביניהן: שרשרת עם חמסה שבתוכה מופיעה המילה 'חי', שרשרת עם חמסה מזהב 14 קראט ואבן טורקיז שמדמה עין, שרשרת חמסה מוזהבת עם מנורה שמשולבת בכף היד, שרשרת כסף עם חמסה ובה אבן אופל בצורת טיפה, ועוד. כל השרשראות מגיעות בקופסת מתנה, ועוד כדאי לדעת שהמשלוחים לכל רחבי הארץ מתנהלים ביעילות רבה כך שכבר תוך מספר ימים תוכלו לענוד שרשרת חמסה מרהיבה.

שרשרת מזוזה

מזוזה היא אחד מתשמישי הקדושה הבסיסיים ביהדות. היא נמצאת כמובן בכניסה לכל דירה ולכל מבנה, ומכילה שתי פרשיות מרכזיות מהמקרא: שמע ישראל (הפרשיה המצווה על אהבת השם וייחוד השם) והיה אם שמע (פרשייה שבה מוזכר הגמול עבור שמירת מצוות). על-פי חז"ל, המזוזה היא סגולה להגנה ולביטחון. למעשה יש המדגישים כי מזוזה שומרת על האדם מבפנים ומבחוץ, כלומר גם מפני סכנות חיצוניות וגם מפני יצר הרע השוכן בקרבו. בהתאם מעבר לקיום מצוות קביעת מזוזה (שאליה נלווית ברכה ייעודית, "ברוך אתה ה' אלוהינו מלך העולם אשר קדשנו במצוותיו וציוונו לקבוע מזוזה"), יש הנוהגים לענוד גם שרשרת מזוזה. מעבר להבלטת הפן היהודי בזהות, כל מי שעונד שרשרת זו חש מוגן יותר וגם נהנה מתכשיט מרהיב עין. חברת מתנות ישראל מציעה מבחר שרשראות מזוזה, כולן באיכות גבוהה מאוד.

שרשרת מזוזה – אפשרויות נבחרות

* שרשרת זהב עם תליון מזוזה – כקלף המזוזה נתונה בתוך צינור שמצופה אף הוא בזהב, למראה יוקרתי במיוחד.

* שרשרת בוקס מכסף – הקלף בתוך תליון בצורת צינור שקוף עם האות ה' משני צדדיו. כמו כן ישנם עיטורי פיליגרין שמשדרגים את מראה התליון.

* תליון עם מגן דוד – שרשרת בוקס מכסף אמיתי ותליון מצופה רודיום ועליו סמל המגן דוד.

* שרשרת מזוזה עם חמסה – שרשרת כסף ותליון מצופה רודיום, כשסמל החמסה מעטר את המיכל שבתוכו נתון הקלף.

תכשיטים באיכות ללא פשרות

כל שרשרת מזוזה אשר מוצעת ע"י חברת מתנות ישראל נבחרת בקפידה ע"י צוות החברה – הן על בסיס העיצוב המרשים והן על בסיס בדיקת איכות קפדנית, גם של החומרים מהם מיוצר התכשיט וגם של רמת הגימור. בהתאם כל שרשראות המזוזה מגיעות עם אחריות. עוד כדאי לדעת שניתן להתקלח עם השרשרת, להיכנס איתה לבריכה ולים ולבצע איתה כל פעילות ספורטיבית רצויה בלי לחשוש. כאן באתר אפשר להתרשם מכל דגמי שרשראות המזוזה גם באמצעות תמונות וגם באמצעות וידאו, כדי להבטיח בחירה מדויקת לכל אחד ואחת.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...
קייטנת גלישה
מזג האוויר בישראל בשילוב עם רצועת חוף כל כך ארוכה...