Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תאונות דרכים בתל אביב: חשיבות הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

תאונות דרכים בתל אביב: חשיבות הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים בתל אביב
קרדיט: Valentin Sarte באתר PEXELS

ללא ספקתאונות דרכים בתל אביב הן אירועים קשים ומורכבים, הן עבור הנהגים והן עבור הנוסעים והולכי הרגל המעורבים בהן. מעבר לטראומה הנפשית והפגיעות הגופניות, תאונות דרכים עלולות להוביל גם לאילוצים כלכלים משמעותיים על נפגעי תאונת הדרכים בתל אביב וגם על בני משפחתם.

העיר תל אביב ידועה בנתיבי הכבישים הצרים של ויחד עם מספר רב של כלי רכב הנכנסים לעיר מדי יום כמו אופנועים, מכונויות, משאיות – תל אביב הפכה למקום בו תאונות דרכים אינן נדירות. לכן, מציאת עורך דין תאונות דרכים בתל אביב או עורך דין תאונות אופנוע בתל אביב במקרה של תאונת אופנוע הינו צעד חיוני לכל מי שנפגע בתאונת דרכים בתל אביב על מנת לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שהוא זכאי לו.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

כידוע בעיר תל אביב, ישנם מספר עורכי דין מומחים בתחום התאונות דרכים, המציעים שירותים משפטיים מקצועיים ומותאמים אישית לכל לקוח. מהלך השיקום או הסיוע המשפטי בעקבות תאונת דרכים בתל אביב יכול להיות מורכב וקשה יחד עם משא ומתן עם חברות ביטוח, המשטרה, ובית המשפט. עורכי הדין תאונות דרכים בתל אביב מבינים את האילוצים המשפטיים שנפגעי תאונות הדרכים בתל אביב עוברים ויודעים לסייע בהגשת תביעה בבית המשפט בתל-אביב, טיפול ברשויות מול עיריית תל אביב, והתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי בתל אביב.

נפגעי תאונת דרכים בתל אביב נאלצים להתמודד עם הוצאות רבות, כפי שיפורט להלן:

 • טיפול רפואי בבתי חולים או בקופת חולים בתל אביב, פיזיותרפיה, טיפול רפואי בקופת חולים.
 • אשפוז בבתי חולים בתל אביב כמו בית החולים איכילוב
 • טיפולים שיקומיים
 • ציוד רפואי, עזרים ותרופות שונות.
 • סיוע סיעודי ע"י צד שלישי או בני משפחה
 • הפסד ימי עבודה
 • פגיעה בכושר ההשתכרות, בחלק מהמקרים נפגעי תאונות הדרכים אינם יכולים לחזור לעבודתם בגלל נכות או הגבלות תנועה.

עורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים בתל אביב מציינת כי "נפגעי תאונות דרכים בתל אביב אינם מודעים לזכויות אשר מגיעות להם וכיצד עליהם לממש את הזכויות לפיצויים, שכן התהליך המשפטי לקבלת פיצוי הכספי לאחר תאונת דרכים עשוי להיות מורכב וקשה מאחר שהם נאלצים להתמודד מול חברות הביטוח הגדולות והחזקות שיש להם ניסיון ותקציבים רבים בתביעות תאונות דרכים."

מכאן ישנה חשיבות מכרעת לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין תאונות דרכים בתל אביב, כמו עורכת הדין אריאלה גפן אשר תוכל לסייע לכם לקבל את הפיצוי המגיע לכם, תוך התחשבות בכל הנזקים שנגרמו לכם כתוצאה מהתאונה.

הנה כמה מהסיבות לפנות לייעוץ משפטי:

 • ניסיון וידע מקצועי: עורך דין תאונת דרכים בתל אביב בעל ניסיון בתחום תאונות דרכים ידע כיצד לנהל את התיק שלכם בצורה מקצועית ויעילה, תוך הבנה מעמיקה של החוק והפסיקה הרלוונטיים.
 • עורך דין תאונות דרכים בתל אביב יפעל להגן על זכויותיכם ולוודא שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם, תוך התחשבות בכל הנזקים שנגרמו לכם, הן הישירים והן העקיפים.
 • ייצוג מול חברות הביטוח: חברות הביטוח ידועות בנטייתן להציע פיצויים נמוכים מהסכום המגיע לכם או אפילו לדחות את התביעה לקבלת הפיצוי הכספי.עורך דין תאונות דרכים בתל אביב ייצג אתכם מול חברת הביטוח ויפעל להשגת הפיצוי המקסימלי עבורכם.
 • ליווי ותמיכה: התמודדות עם תאונת דרכים היא תהליך מורכב ומאתגר. עורך דין תאונות דרכים בתל אביב ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יספק לכם תמיכה רגשית ומקצועית ויענה על כל שאלותיכם בתקופה המאתגרת שלאחר תאונת הדרכים

נפגעתם בתאונת דרכים בתל אביב, אל תתמודדו מול חברות הביטוח לבד! אתם זקוקים ל-עורך דין תאונות דרכים בתל אביב? פנו לייעוץ משפטי בהקדם האפשרי לאחר תאונת דרכים. עורך דין מומחה לתאונות דרכים בתל אביב יסייע לכם לקבל את הפיצוי המגיע לכם ויאפשר לכם להתמקד בהחלמה ובהמשך חייכם.

אריאלה גפן – עורכת דין תאונות דרכים בתל אביב

עורכת הדין אריאלה גפן הינה המייסדת של משרד עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב המייצג נפגעי תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף החל מפציעות קלות כמו חבלות, שריטות, צליפת שוט ועד לפגיעות גוף קשות כמו פגיעה בעמוד השידרה, חבלות ראש, נזק מוחי, שברים, פרפלגיה המותירות את נפגעי תאונת הדרכים עם נכות רפואית.

עורכת הדין אריאלה גפן סיימה את לימודי המשפטים בשנת 2004 ומאז ועד היום הינה עוסקת בתביעות תאונות דרכים בתל אביב, כאשר בעברה ייצגה עורכת הדין אריאלה גפן את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל בתביעות תאונות דרכים, במסגרת זו צברה עו"ד אריאלה גפן ניסיון משפטי אשר מהווה יתרון מובהק ומנצח ללקוחותיה בהבנת האסטרטגיה והטקטיקות המשפטיות, ויחד עם הבקיאות בחוק ובפסיקה האחרונה בתאונות דרכים זוכים לקוחותיה להצלחות רבות בתביעות תאונות דרכים עם שיעורי נכות גבוהים בקבלת פיצויים כספיים מרביים, כך שבתוך זמן קצר המשרד הפך לסיפור הצלחה בתביעות תאונות דרכים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...