Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תוכניות למכירת פרויקט

תוכניות למכירת פרויקט

תוכניות מכר משמשות קבלנים ובעלי מקצוע אחרים בעת שיווק דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. ניתן לייצור תוכניות דו ממדיות או תלת ממדיות. על פיהן ניתן להתרשם באופן  טוב ובלתי אמצעי מהתכנון העתידי של המבנה. חברת "סטודיו וידה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

image-engineering-objects-workplace-top-view-construction-concept-engineering-tools-vintage-tone-retro-filter-effect-soft-focus-selective-focus_1418-711

תוכניות מכר – מדויקות ואיכותיות

תוכניות מכר הן מקדמי מכירות יעילים מאוד. נעזרים בהם קבלנים, מהנדסים, יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע אחרים מהתחום. הן מספקות נקודות מבט חזותיות מעולות. הן מתווספות לתוכניות המסודרות אשר מכילות את הפרטים הטכניים המפורטים בהן. כל הדמיה מוצעת נערכת תוך כדי שימוש בטכניקות ובכלים מודרניים תוך מתן תשומת לב והדגשים לכל פרט או אלמנט בחללים הפנימיים. ניתן להכין תכנית דו ממדית אשר תציג את הדירה בצורה המסודרת ביותר. היתרון שלה הינו בהתאמה שלה לתוכנית האדריכלית עצמה ביחס לשרטוט המקורי. תכנית תלת ממדית מפורטת אף יותר ומעניקה לצופה גם את תחושת המרחב של המבנה. בשתי התוכניות גם יחד ניתן לראות את התכנון הפנימי על כל המרחבים הקיימים, חלוקת החדרים והחללים, גודלם היחסי, המעברים וכיוצא בזה. צריך להדגיש עוד, כי כל אדם יכול להבין את התוכנית גם אם אינו בעל מקצוע. לכן, איש המכירות יכול להיעזר רבות בתוכניות לטובת השיווק. מאידך, מקבל הרוכש הפוטנציאלי עוד כלי עזר לקבלת החלטות.

הכנה מקצועית

תכנון תוכניות המכר והכנתן מתבססות על המקוריות אשר עליהן משורטטים כל הפרטים הטכניים. היא נערכת בשיתוף פעולה עם המזמין. יש לעבור עימו על הנקודות החשובות וההדגשים החשובים שיש לכלול בהן. היא, כמובן, כוללת את הפרטים  הבסיסיים הכוללים מיקום קירות, חלונות ודלתות. בנוסף אליהם, מוסיפים רהיטים, חפצי נוי ופריטים שונים אשר ממוקמים בתרשים. כך נוצרת תכנית ויזואלית הרמונית שהינה נאה לעין.

שירות מסטודיו בעל ידע וניסיון

חברת "סטודיו וידה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ויחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מסירת תוכניות ממוחשבות בזמן המוגדר מראש, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
בעקבות האימפרסיוניסטים - האמנית יפה בן דיין בתערוכת יחיד בתל אביב!
יפה בן דיין - תערוכת יחיד פתיחה חגיגית : יום שלישי,...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...