Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תמיכה מרחוק

תמיכה מרחוק
קרדיט: מקומונט תל אביב

בעלי עסקים קטנים, גדולים או בינוניים זקוקים כיום למגוון רחב של פתרונות מחשוב עבור העסק שלהם. פתרונות מחשוב מאפשרים לכל בעל עסק לנהל את המלאי שלו בצורה יעילה, מסודרת ואיכותית, לשמור על קשר עם הלקוחות ועוד מגוון רחב של פתרונות שונים שכל עסק זקוק להם. חלק מפתרונות המחשוב המדוברים קריטיים להתנהלות של העובדים בעסק, להתנהלות מול ספקים בעסק, להתנהלות מול קולגות ועוד. שירותי IT לעסקים הם שירותים מגוונים מאוד וחשובים מאוד לכל עסק כיום, כאשר אחד השירותים החשובים הוא כמובן תמיכה מרחוק למקרה של תקלות שונות שאם לא יתוקנו כמה שיותר מהר, עלולות להיות הרסניות לעסק.

קרדיט: מקומונט תל אביב

פתרונות מחשוב לעסקים

כיום, ניתן למצוא היצע רחב של פתרונות מחשוב לעסקים. מה שכל עסק חייב לזכור הוא שהתמיכה הרלוונטית לכל סוגי פתרונות המחשוב היא זאת שתקבע האם פתרונות המחשוב הקיימים בעסק ימצו את הפוטנציאל שלהם בצורה הטובה ביותר. אין ספק שכל פתרון כשלעצמו  מהווה דבר בסיסי וחשוב לעסק אשר מאפשר לו להתנהל בצורה חכמה יותר, יעילה יותר ומהירה יותר ועל כן, כאשר יש תקלה כלשהי באחד מהפתרונות הללו, אין ספק שזמן המתנה לטכנאי יכול לגרום להפסדים רבים לעסק. במקרה שכזה תמיכה מרחוק היא חשובה מאוד שכן, באמצעותה ניתן לטפל בכל תקלה בזמן אמת, כמה שיותר מהר ובצורה איכותית וטובה שתספק תוצאות טובות מאוד תוך פרק זמן קצר.

תקלות נפוצות במערכות מחשוב של עסקים

תמיכה במחשבים לעסקים כוללת בין היתר בתוכה תמיכה מרחוק אשר תעניק את הפתרון הטוב ביותר לכל התקלות הנפוצות במערכות מחשוב עסקיות. באמצעות תמיכה מסוג זה ניתן  לפתור תקלות שונות שנוגעות לסנכרון בין המחשבים לתשתית של התקשורת שלהם. מעבר לכך, תמיכה מרחוק כוללת פתרון תקלות גם עבור שירותי מחשוב בענן וכן טיפול בכל הבעיות הנוגעות לתחום תוכנה וחומרה. ניתן לומר ללא ספק כי תמיכה מעין זאת מהווה את הדבר הנכון והרלוונטי לכל עסק שפעולותיו העסקיות מושתתות ומבוססות על מערכת המחשוב בעסק שכן, מדובר על תמיכה שיכולה למנוע קטסטרופה של ממש בעסק.

שירות של תמיכה מרחוק

הטעות הנפוצה של לא מעט בעלי עסקים היא לחפש שירותי תמיכה בהתאם להיבט הטכני בלבד. כלומר, אותם בעלי עסקים בודקים איזו חברה ידועה כחברה המומחית והמקצועית ביותר בתחום שירות תמיכה מרחוק בלבד ובהתאם לכך בוחרים בה. יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין שמלבד הניסיון או הידע הרלוונטיים לצורך זיהוי תקלה כלשהי מרחוק ומתן מענה ראוי ומיידי לתקלה, יש לבחור בחברה אשר ידוע כי היא מציעה תמיכה שוטפת כוללת ושירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. אין ספק שאתם כבעלי עסק או  חברה צריכים להרגיש שאתם בידיים טובות וכי לאנשי המקצוע העוסקים בתמיכה מרחוק אכפת מהעסק שלכם והם עושים כל שביכולתם בכדי להעניק מענה מהיר ואיכותי לכל בעיה באשר היא.

תמיכה מרחוק במערכת מחשוב של העסק הכוללת את כל מה שנוגע למערכת המחשוב הספציפית של העסק, מאפשרת לכל בעל עסק להמשיך ולקיים תקשורת שוטפת עם עובדי העסק וכן לשרת את לקוחותיו ברמה הגבוהה ביותר. לכן, אין  להתפשר על תמיכה מרחוק עבור עסקים.

חברת יזמקו נוסדה בשנת 1972 על בסיס הרעיון לספק ללקוחותיה העסקיים את השירות המקצועי והמהיר ביותר, על מנת לצמצם ואף למנוע את הנזקים האלה.

הרעיון המרכזי של יזמקו והקווים המנחים את פעילות החברה מיום הקמתה הם‫: לספק ללקוחותינו‫, מענה אנושי באופן מיידי‫, להכשיר צוות שירות ברמה המקצועית ביותר‫, להיות זמין בפריסה ארצית‫ ולספק שירות באתר הלקוח‫. לתת פתרון מקיף לכל בעיה הקשורה באופן ישיר ועקיף למוצרינו לפתח פתרונות ייחודיים על פי צרכי הלקוח. לשפר באופן מתמיד את פעילות מחלקת השירות

התוצאה הייתה מהפכנית! שירות ברמה הגבוהה ביותר!

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...