Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי

תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
קרדיט - Canva

מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה. בשלב כלשהו בחיים תמיד יכולים הדברים להשתבש  בזוגיות, לאחר צוואה מקפחת, בשל הסכם ממון שאינו הוגן ,בשל מחלוקת על דמי מזונות שהם גבוהים או נמוכים מדי, תלוי את מי שואלים. כיום לא מתייחסים כמובן מאליו למזונות גבוהים כמו פעם ולכן יש יותר הבנה למצבו של אב שמחויב לשלם רק על פי יכולתו ובהתאם לזמני השהות. המצב האידיאלי במחלוקות כאלה הוא כאשר יש לכם עורך דין מזונות שיודע להילחם בשבילכם על גובה דמי המזונות שמתאים לכם לשלם על פי ההכנסות ומבלי להפריע לכם להשתקם בחיים ולהמשיך הלאה. גישה נכונה של עורכת הדין שלכם יכולה לקבוע את הניצחון שלכם בכל צד שתהיו. עורכת הדין אושרית אלאל נלחמת למענכם על הזכויות שלכם בבית המשפט או בבית הדין    הרבני, כדי שתוכלו להתגרש מבלי לוותר על המשך החיים שלכם.

לכל עניין במשפחה יש פתרון

פתרונות משפטיים למצבים רגישים במשפחה יכולים להקל מאוד על החיים אם מי שמנהל אותם הוא עורך דין לענייני משפחה בבאר שבע שיש לו גישה מפשרת ויצירתית. במקום ללבות סכסוכים משפחתיים ולדרדר אותם לערכאות ולמלחמה מיותרת, אפשר לנסות לגשר ולתווך כדי ליישב סכסוך כך שכל הצדדים ירגישו שקיבלו מה שהם זקוקים לו. על מנת לעשות את זה צריך לבוא עם הרבה רצון טוב ומבלי לסרב לשמוע כל מה שמציעים לכם. משפחה, בסופו של דבר, היא הבית שלנו שאנחנו רוצים לשמור עליו ולהמשיך לחיות עם האנשים האלה ללא מתיחות וטינה. לכן, חשוב מאוד גם להתגמש כדי להוכיח נכונות להגיע לפתרון משום שזה יעודד את הצד השני ללכת לקראתכם. בגישה בונה כזאת אפשר להגיע הרבה יותר רחוק מאשר במשפט ממושך ויקר שיגרום רק לעגמת נפש, לכן  חשוב לציין כי בסופו של יום אף בן משפחה לא מנצח באמת לעולם.

להתחיל נכון את הזוגיות

כשבונים זוגיות חדשה אין ספק שצריך להיעזר בכל הלקחים שנלמדו כבר על ידי זוגות אחרים בעידן המודרני ולהכין את עצמכם גם למקרה של מחלוקת ופרידה. היום נהוג יותר לערוך הסכמי ממון או הסכמי חיים משותפים על מנת להגן על הנכסים שצברתם שכוללים הכל – מענייני רכוש וכספים ועד אורח חיים ושאלות בנוגע לגידול הילדים ובאיזה סגנון חיים. כשיש לכם עו"ד הסכם ממון שמבין היטב את המשימה לעומקה ומוצא דרך נכונה להגיע אליכם, ההסכם החוקי והתוקף בבית המשפט יהיה בסיס מצוין לתחילת החיים שלכם יחד. עורכת הדין אושרית אלאל מנסחת לכם הסכמים ששומרים על הזכויות שלכם לשביעות רצונכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...