Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

24 שעות של פרסום

24 שעות של פרסום
קרדיט לתמונה: pirsum-b.co.il

שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את החנות , העסק או כל דבר אחר שלשמו הם נדרשים, הם בולטים גם ביום ובעיקר בלילה ולכן גם משתמשים בהם לפעילות לילית של מסעדות, בארים, בתי קפה ועוד מגוון עסקים. גם חנויות ומרכזי עסקים משתמשים בשלטים מוארים, אפילו שחלקם אינם פעילים בשעות הלילה, אך החשיפה התמידית עשויה להשפיע על קהל הלקוחות הפוטנציאלי. לפיכך השימוש הוא שמכתיב את השלט עצמו. ולכן שלט מואר צריך להיות עמיד לפגעי מזג האויר לחות רטיבות, חום, בעל אור חזק וממושך שאינו מפריע לעיניים, והעיקר אמור להכיל את המסר המדויק של העסק או המקום.

עמוד פרסום והכוונה

טוטם הינו עמוד שילוט והכוונה ומקור שמו בתרבות האינדיאנית שם שימש כסימן לשבט או מנהיג רוחני. בימינו הוא הוסב להיות עמוד הכוונה בו משתמשים במרכזי מסחר גדולים כדי להציג או לפרסם את בתי העסק, החנויות או החברות המצויות בתוך המבנה בצורה בולטת כך שיראו לעין כל. בעקרון עמודי הכוונה אלה יכולים להימצא בכל חלק במבנה חיצוני ופנימי ומטרתם כאמור פרסום והכוונה לכל חלקי המבנה, בעיקר אם מדובר במבנה או בקומפלקס של מבנים ברדיוס גדול. בדרך כלל הם יונחו במקומות מרכזיים כמו בכניסה של המבנה, במעברים השונים שלו או במקום בו נמצאים מוסדות ציבור רבים כדי לשרת את הציבור המבקר ולמנוע בלבול ובזבוז זמן של חיפושים.

אלמנט שיווקי אפקטיבי

שילוט לעסקים כאמור הינו בעל חשיבות רבה עבור כל חנות חברה ובית עסק. והוא כולל בתוכו מטרות רבות. שילוט פנים למשל יכול לשמש כהכוונה, כפרסום או כאלמנט שיווקי אפקטיבי. ולכן יש צורך להתאים אותו בצורה הכי מדויקת ומקצועית לחזונו של בעל העסק. ישנו מגוון רחב של אפשרויות שילוט פנים, החל מסוגים שונים של חומרי גלם כמו: זכוכית, אלומיניום, פרספקס ועוד, דרך שימוש בגרפיקה מגוונת ומשחקי צבעים ועיצובים שונים, ועד למסר אותו מנסים להעביר שיהיה חד ברור קליט וממוקד ויהיה בולט לעין הלקוח הפוטנציאלי. בנוסף יש לו יתרון כלכלי מכיוון שמדובר בהשקעה כלכלית אחת ולא מתמשכת, ובתחזוקה מינימלית לתקופה ארוכה. לכן בבואנו לבחור שלט אנו צריכים לדעת שמטרתו העיקרית של השלט הוא לגרום ללקוח הפוטנציאלי להיכנס לעסק לחנות או לחברה בעיקר בזכות השילוט הפרסומי שלה. וכדי לבנות שלט אפקטיבי שכזה יש צורך לפנות לחברה עם יכולת פתרונות באיכות גבוהה עם צוות מקצועי של יעוץ והכוונה, צוות עיצוב גרפי וכל אחד מקצועי בתחומו ויחד מוצאים את הפתרון השיווקי האופטימלי. זה המקום לפנות לחברת רפאל תעשיות שלטים עם הצוות המקצועי הוותיק זה עשרים שנה שיעמידו לרשותכם את מיטב מוחות הפרסום. אז אנא הזדרזו והתקשרו לטלפון: 086484435 ותיענו בשמחה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...