Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

3 המצבים שבהם גמילה תהיה הפתרון האידאלי

3 המצבים שבהם גמילה תהיה הפתרון האידאלי

נדמה לכם שאתם בשליטה, שאתם יכולים לעצור מתי שרק תבחרו, ושהמצב דווקא לא גרוע כפי שאולי נדמה. בפועל אתם מתקשים לשרוד עוד כמה שעות בלי מנת סם, אתם משתוקקים לג'וינט שירגיע את הנפש והמינוס בבנק ממשיך לתפוח בזמן שאתם ממשיכים להמר. אם המצבים האלה מוכרים לכם יכול מאוד להיות שהגיע הזמן להודות שיש בעיה, אך חשוב לזכור שגם עמה ניתן יהיה להתמודד בהצלחה.

 3 המצבים שבהם גמילה תהיה הפתרון האידאלי

גמילה מסמים? משימה אפשרית

אנשים המכורים לסמים קשים פועלים באופן תמידי להשגת עוד ועוד מנה, ובדרך אל המנה הבאה הם מתקשים להבחין בנזקים ובמחירים שהם משלמים לאורך הדרך. הם משקרים לאנשים הקרובים אליהם, התפקוד היומיומי שלהם נפגע ובאופן טבעי גם הביצועים שלהם בעבודה וההתנהלות שלהם בבית. אם המצב הזה מוכר לכם או אם נדמה לכם שלאדם שאתם אוהבים יש תלות בסמים, זה בדיוק הזמן לאתר פתרון ממשי לגמילה מההתמכרות הזו. מרכזי גמילה מסמים יכולים לספק את המענה הזה, והצוות  המיומן של מרכז אמיל יסייע לכם לקבל את כל התשובות ואת כל הכלים הטובים ביותר.

גם מסמים קלים צריך להיגמל

על פניו, סמים קלים אינם ממכרים וגם אם כן, זו בוודאי התמכרות "קלה". התפיסה הזו אולי מקובלת אבל האמת דווקא רחוקה למדי. אנשים רבים מתמכרים לסמים קלים, ולקנאביס בפרט, והם מפתחים צורך בסם כדי להרגיע את המתחים ואת הלחצים. הצורך הבלתי פוסק הוא אחד המאפיינים העיקריים של ההתמכרות, וזוהי ללא ספק סיבה טובה להתמודד עם גמילה מקנאביס בשלב מוקדם ככל האפשר. למרבה המזל, גם גמילה מסמים קמים אפשרית באמצעות מרכזי הגמילה השונים, ואין כל צורך להתמודד עם האתגר הזה לבד.

הימורים וסף הריגוש שרק ממשיך לעלות

מה שהתחיל ממשחק הימורים קטן מפעם לפעם כבר לא נראה אותו הדבר. עם הזמן גיליתם שאתם משתוקקים לעוד משחק, להימור בסכום גבוה יותר ולריגושים משמעותיים הרבה יותר. כך נוצרה ההתמכרות שמובילה לפגיעה קשה במערכות היחסים שלכם וכמובן גם לפגיעה בחשבון הבנק. עם זאת, גמילה מהימורים היא משימה אפשרית בהחלט, ועם ליווי מקצועי ותמיכה תוכלו לעשות את זה בצורה טובה למדי.

הדרך האידאלית: מרכז גמילה

על אף שרבים מאמינים שיוכלו להתנתק מההתמכרות ברגע שיבחרו לעשות זאת, בפועל המציאות שונה לחלוטין, וללא ליווי מקצועי הם מוצאים עצמם נשברים או נמשכים אל מקור ההתמכרות שלהם פעם אחר פעם. עם זאת, מרכז גמילה המציע תוכנית טיפול איכותית ומקיפה מסייע בשיקום אמיתי, יסודי וטוב יותר, ועם הצוות המקצועי של מרכז אמיל תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים כדי להתחיל מחדש. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המרכז בטלפון 077-9967463.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...