Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

3 סיבות לרכישת דיו איכותי למדפסת שלכם

3 סיבות לרכישת דיו איכותי למדפסת שלכם
קרדיט Canva

הגיע הזמן להחליף אץ ראש הדיו במדפסת שלכם? זה לא משנה אם אתם משתמשים בה בבית או בעסק יהיה עליכם לעשות את הבחירה הנכונה. יש כאלה שמתפתים לבחור דיו למדפסת על סמך המחיר שלו. אך המחיר עשוי לבלבל אתכם מאוד, ורק להרחיק אתכם מהבחירה שתהיה הכי נכונה לכם. אז רגע לפני שאתם בוחרים דיו לא איכותי, הבאנו לכם 3 סיבות שאולי ישכנעו אתכם לבחור אחרת. בסוף הבחירה שתעשו היא זאת שתשפיע על כל רובד בהדפסה עצמה. בחירה אחת לא נכונה עשויה לשנות את כל מה שהתרגלתם אליו עד כה. לכן קחו לעצמכם כמה דקות לקרוא את המאמר שיציג לכם נקודת מבט קצת אחרת.

קרדיט Canva

הדפסה באיכות גבוהה

כמו שאתם מתארים לעצמכם הדפסה באיכות גבוהה קשורה באופן ישיר לדיו שבו תשתמשו. ראשי דיו HP חייבים להיות איכותיים כדי שההדפסה עצמה תהיה איכותית. אם תשתמשו בראש דיו באיכות ירודה, קחו בחשבון כי גם ההדפסה עצמה תהיה באותה האיכות. כיצד תוכלו לראות את העניינים האלה באים לידיי ביטוי? כל מיני מילים שונות שלא יודפסו בצורה ברורה או כל מיני סימנים לא מוסברים על הדפים. לרוב כאשר אתם מדפיסים דף תרצו לדעת שהוא יהיה מודפס כמו שצריך ללא סימנים וללא מחיקות. בטח אם הדף אמור לשרת אתכם לכל מיני עניינים חשובים בעתיד הקרוב או הרחוק.

 

דיו איכותי מחזיק יותר

גם אם אתם לא מדפיסים בקצב מסחרר עדיין מוטב כי יהיה לכם דיו באיכות גבוהה. כל אחד מבין כי האיכות של הדיו תשפיע על כושר העמידות שלו לאורך זמן רב. כך שאם תרצו שהדיו יחזיק מעמד כמה חודשים באיכות גבוהה זה לא תמיד מה שיהיה בפועל. כדי שזה יקרה תצטרכו להחזיק ראשי דיו איכותיים של אחת מהיצרניות המוכרות. ראשי דיו HP יכולים להחזיק חודשים ארוכים בלי להישחק בכלל. לעומת זאת כל מיני ראשי דיו אחרים של יצרניות לא מוכרות ישחקו תוך שבועות ספורים. גם אם אתם מדפיסים בקצב גבוה יחסית לא תמיד תספיקו לסיים אותם בזמן.

 

תשמרו על המדפסת שלכם

את הסיבה הכי חשובה השארנו לסוף, כך שאם עד כה היו לכם ספקות כעת לא יהיו לכם. האיכות של הדיו משפיע באופן ישיר על התקינות של המדפסת שלכם. אם דיו לא איכותי ייכנס אל תוך המדפסת הוא עלול להרוס אותה ככל שעובר הזמן. אומנם לא מדובר על משהו שיקרה באופן מידיי, אך עם הזמן תוכלו לראות את המדפסת עובדת פחות טוב. בשלב מסוים המדפסת החדשה יחסית תיהרס לגמרי מבלי שתוכלו לתקן אותה. לכן תחפשו ראשי דיו HP מקוריים כאלה שלא יחייבו אתכם להתמודד עם בעיות במדפסת. האינטרס שלכם הוא שהמדפסת שבה אתם מדפיסים באופן קבוע תעבוד לאורך זמן רב.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...