Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

7 הטרנדים החמים בחנויות החיות של תל אביב

7 הטרנדים החמים בחנויות החיות של תל אביב
קרדיט: freepik

ישנה חנות חיות בתל אביב, שמציעה מספר חידושים, שאפשר לראות אותם כטרנדיים משהו. לא מדובר רק בחנות אחת בתל אביב, אלא מספר מהן. והעניין של הטרנדים הללו סובב סביב הרצון לפנק את בעלי החיים ולתת להם אף יותר "מהרגיל". בין אם מדובר על מזון, כלי אילוף, אביזרים, מיטות, כלי שינה, שירותי מספרה, וכיוצא בזה.

קרדיט: freepik

טרנד מספר 1: שירותי התאמה תזונתית

אחד הטרנדים הראשונים שנסקור בכתבה זו, היא היכולת לקבל שירותי תזונה בהתאמה אישית, עבור חיות המחמד שברשותנו. כך שאפשר להיכנס לתוככי חנות חיות בתל אביב, ולהיתקל באחד מאנשי הצוות שהוכשרו במיוחד כדי להעניק שירות תזונתי לחיות המחמד שלנו. וזאת כדי לאפשר הן טיפול מניעתי (מפני מחלות) והן תפקוד ובריאות איתנה.  הרעיון מאחורי זה, הוא הנגשת הידע התזונתי לאנשים שמגדלים בעלי חיים. תזונה מתאימה יכולה לשפר את איכות החיים, כמו גם את תוחלת החיים.

כחלק מהתאמת התזונה, צוות חנות חיות בתל אביב יידע להנגיש ללקוחות החנות איך לשים לב שיש "בעיה" אצל החיות. באם יש נשירה מחוץ לעונה, אלרגיות, חיוניות לפרווה, צבע ומרקם לצואה, רמת ברק בעיניים וכל הלאה מאפיינים שיכולים להדגיש שיש צורך בהתאמה תזונתית.

טרנד מספר 2: מזונות ללא דגנים

טרנד נוסף שיכול לככב במדפי חנות חיות בתל אביב, הוא זה של מזונות ללא דגנים. שכן, כמו במקרה של בני אדם (לפחות עבור חלק מהדגנים), גם בעלי חיים לא אמורים לצרוך דגנים באופן טבעי. כך שאם הם כן צורכים כחלק מהתזונה שלהם, זה יכול להשפיע על הבריאות כמו גם על מצב הרוח. למעשה, ישנם מוצרי מזון לחיות ללא גלוטן שיכולים לתמוך לבריאות איתנה.

טרנד מספר 3: מוצרי מזון מועשרים לתמיכה בריאותית

טרנד נוסף, שניתן למצוא בתוככי חנות חיות בתל אביב, הוא זה של מוצרי מזון מועשרים בתוספי מזון, שמטרתם לתת מענה לאי אילו איזונים בריאותיים, ובכך לאפשר תמיכה בהחלמה ובאיזון פנימי. כמו במקרה של מותג BRITT שיש שימליצו עליו עבור כלבים מבוגרים או גדולים, שפיתחו בעיות במפרקי הברכיים והאגן, המכיל תוספי תזונה ייחודיים ורכיבים בשריים במיוחד. המותג משווק מוצרים המבוססים על בשר כבש או סלמון, כמו גם יכולים להכיל תוספי תזונה בשם כונדרוטין וגלוקוזמין, שיש שיגידו שביכולתם לחזק הן עצמות, הן גידים והן את נוזל המפרק.

מזון נוסף שיכול להיחשב בטרנד התזונה הוא זה שנאפה באיטיות. מדובר בטכנולוגיית אפייה המאפשרת לשמור על הערכים התזונתיים שבמזון (ויש שיגידו שזו השיטה הטובה ביותר לעשות כך). תוצאה נוספת לשימוש בשיטת אפייה זו היא האפשרות להעניק לאוכל מרקם פריך שיכול להתאים לכלבים שלא משתמשים במאה אחוז יכולת בשיניים ובחניכיים שלהם. כמו גורים שטרם למדו ללעוס או כלבים שיש להם בעיות שונות בהיבט זה.

טרנד מספר 4: תזכורות ללקוח

טרנד נוסף במסגרת חנות חיות בתל אביב, יהא זה של שירות הזמנת אוכל חדש באופן אוטומטי. הדרך בה זה עובד, היא על ידי שימוש באלגוריתם ממוחשב שאחראי לחשב את הרווח הממוצע בין כל קנייה וקנייה של לקוח. כך שהוא מזהה כמה זמן עבר מאז תחילת השימוש במוצר מזון מסוים ויודע מתי להזכיר קנייה ואף לשלוח מסרון על כך ללקוח.

טרנד מספר 5: ליווי במסע הגורים

טרנד אחר שניתן לגלות בתוככי חנות חיות בתל אביב, הוא מעין ליווי במסע הגורים הכולל הסברים על שלבי ההתפתחות, התאמתה בהרגלי תזונה ואכילה, תמיכה וטיפים במסגרת אילוף והתנהגויות שונות, כמו גם עצות לגבי מיקום המיטה ו/או פינת הרביצה בבית.

טרנד מספר 6: לקבל חוויות

חברת המחקרEuromonitor international  פרסמה מגמבות מסוימות בתחום הצרכנות, המשקפות ערכים והעדפות צריכה בשנים בהן סקרה את השוק, וחלקן יכולות להתבטא כטרנד במסגרת חנות חיות בתל אביב. אחד הטרנדים, או המגמות שליקטה, כמו מספר לנו שצרכנים מבקשים לחוות יותר. הם מבקשים לחוות יותר מחוויית המוצר. בין אם מדובר בשיעורי ספורט משותפים לכלב ולבעליו, בחטיפי בריאות מיוחדים ואפילו בגלידות ויוגורטים לכלבים.

טרנד מספר 7: לשמור על הסביבה

טרנד נוסף שחברת המחקר ליקטה, הוא זה של קיימות ואתיקה. לפיו, ישנה ציפייה מטעם צרכנים שחברות ייצור, למוצרים אותם רוכשים – למעשה ייצרו את אותם מוצרים באופן שאינו פוגע בסביבה, בהיבט של ניצול משאבי כדור הארץ והימנעות מפגיעה בבעלי חיים. ובכך יותר ויותר מוצרים מורכבים מחומרים טבעיים, מאשר מחומרים שאינם עולים בקנה אחד עם המטרה האקולוגית.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...