Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Automat-IT מכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם AWS באירופה וישראל

Automat-IT מכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם AWS באירופה וישראל
בוריס אוקלנדר, מייסד-שותף ב-C2i וזיו קשטן מנכ"ל Auotomat-it צילום: יוסי זליגר.

Automat-IT הכריזה היום על שיתוף פעולה אסטרטגי (Strategic Collaboration Agreement) רב-שנתי עם Amazon Web Services (AWS). כתוצאה מכך, לקוחות Automat-IT באירופה וישראל ייהנו משירותים דיגיטליים מתקדמים.

זיו קשטן, מנכ"ל Automat-IT אמר כי ההסכם יקל על הלקוחות לפתח ולהריץ שירותים דיגיטליים באירופה, משלב הערכת הצרכים, דרך העברת כל היחידות העסקיות לענן ועד שירותי ניטור 24/7. "כחברה בפוקוס טכנולוגי, החלטנו להתמקד בפתרונות הענן של AWS, ולהשקיע את כל האנרגיה שלנו כדי לספק ללקוחותינו – בעיקר סטארט-אפים וחברות טכנולוגיה – את האפשרות הטובה ביותר להעברת היישומים שלהם לענן.

"ההסכם משקף את ההתחייבות שלנו לספק ערך וביצועים מוגברים על מנת לסייע ללקוחות לעבור לענן, בצורה קלה ומהירה יותר. הלקוחות יוכלו להתמקד בפיתוח עסקי הליבה שלהם, מתוך ידיעה שהם יכולים לבנות יישומים במהירות ובקלות, תוך עמידה בדרישות החמורות ביותר של סקלביליות, אמינות, זמינות ואבטחה" אמר קשטן.

"Automat-IT חולקת רבים מהערכים ועקרונות המנהיגות שלנו. הלקוחות המשותפים שלנו צפויים להרוויח מהגישה של התמקדות בלקוח באופן 'אובססיבי' ובניית מערכת יחסים מבוססת אמון, תוך כדי הקפדה יתרה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר", אמר קלן אוקונור (Kellen O’Connor), מנהל תחום הסטארט-אפים ב- AWS EMEA. "אנו נרגשים להרחיב את שיתוף הפעולה עם Automat-IT לשוק האירופאי, ולהציע ללקוחות את היכולת לפתח ולהריץ אפליקציות מודרניות בצורה חלקה, בזמן שהם ממנפים את האבטחה, הסקלביליות והגמישות שמספק הענן של AWS".

שיתוף הפעולה יוביל לשינוי משמעותי עבור ארגונים כמו C2i, חברה בתחום הרפואי. בוריס אוקלנדר, מייסד-שותף ב-C2i אמר כי DevOps הוא חלק אינטגרלי מהעסק, וכי בחירת השותף הנכון היא מכרעת. " C2iמובילה מהפכה בדרך בה הרפואה המערבית מנהלת את הטיפול במחלת הסרטן והתרומה של Automat-IT להצלחה שלנו היא הרבה מעבר לתפקיד של השותף הקלאסי – הם מאיצים את הצמיחה של C2i. אנו נרגשים לחזות בהסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי, אשר יקדם את הצלחתנו המשותפת", אמר אוקלנדר.

החזון של Automat-IT להעצים את לקוחותיה על ידי מינוף טכנולוגיות מתקדמות, הניב שני תחומי מיקוד נוספים במסגרת שיתוף הפעולה עם AWS:

1. פיתוח In-house של פתרונות מבוססי בינה מלאכותית, לימוד מכונה ואבטחה, המספקים יכולות נוספות ללקוחות טכנולוגיים במגוון תחומים כמו בריאות, פינטק, מדיה ותקשורת.
2. הקמת אקדמית Automat-IT כדי לעמוד בביקוש ההולך וגובר למהנדסי DevOps בעלי הסמכה. Automat-IT תכשיר 50 מהנדסים במהלך השנתיים הבאות, במטרה להפכם למהנדסי DevOps מנוסים ובעלי הסמכת AWS Practitioner.

אודות Automat-IT
Automat-IT היא ספקית מובילה של שירותי DevOps, עם לקוחות בתחומים שונים, כגון: פיננסים, ביטוח וטכנולוגיה. לקוחותינו יכולים לתכנן ולהוציא לפועל שיטות עבודה מומלצות שלDevOps עבור אוטומציה ושירות עצמי, הטמעת וניהול Kubernetes, חסכון בעלויות, התמודדות עם מורכבות IT, ולהגיע לשוק בזמן.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בשורה לאיכות חיי התושבים בעיר: לראשונה בישראל - עיריית פ"ת תחל לאכוף רעש מרכבים ואופנועים בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים
ועדת חוקה בכנסת אישרה היום 21/11/23 את הצו המאפשר לעירייה...
הלוחם הפצוע לתלמידות: "גם ברגע של קושי צריך לדעת להתמודד"
תלמידות שכבת י"א באולפנת אמית גבעת שמואל, הגיעו השבוע לבית...
לרגל יום המודעות למוגבלויות ולזכרה של רות הודיה פרץ ז"ל
זיו לאור ירח- רסיטל פסנתר קלאסי בביצוע זיו סבג -...
הצבת מצלמות במדרחוב ההגנה העובר שיפוצים בימים אלה
במסגרת העבודות לשיפוץ מדרחוב ההגנה הוצבו במקום מצלמות אבטחה המשדרות...
תפיסת משאית ששפכה פסולת
גם בימים אלה ממשיכות סיירות הביטחון של אגף ביטחון, פיקוח...
להזמין אוכל באופן איכותי
על מנת שתוכלו ליהנות מקייטרינג שהוא איכותי וכשר באזור המרכז...
הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב יתרמו דם לשירותי הדם של מד"א
עמדת תרומת דם של שירותי הדם של מד"א תוצב ביום...
מועדון "דיגיתל נגיש" באירוע סובב עולם בנמל יפו
במהלך יום שישי, 6 באוקטובר (חול המועד סוכות) בשעות 13:30-10:30...
מבוכי נפש: יבגני גופמן בתערוכת יחיד
Global Art הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית פתיחה חגיגית : יום שישי,...
אז-אולי פיתה!
אז-אולי פיתה! "שנים שאתם אומרים לי ברחוב איזה אוכל טעים יש...