Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

EasyCloud – אחסון אתרים לא היה קל יותר

EasyCloud – אחסון אתרים לא היה קל יותר
קרדיט EasyCloud

אנו חיים בעולם אינטרנטי וטכנולוגי מתקדם. כתוצאה מהתקדמות והטכנולוגית והדיגיטלית פתיחה ותחזוקה של אתרי אינטרנט עבור עסקים, סטרטאפים, ארגונים וחברות הינה הכרחית וחיונית. הן בעבור תהליכי השיווק, הפרסום וכן הניהול, בכל ארגון ועסק באשר הוא. מעבר לכך פתיחת אתרים ותחזוקתם באופן אשר מוביל לכניסה רבה של משתמשים אף מאפשרת הכנסה פסיבית מידי חודש (וזאת באמצעות הפרסומות המפורסמות ומופיעות בהם). לא בכדי תחזוקת אתרים והקמת אתרים הפכה לתחום מבוקש כל כך. אם אתם מתכננים להקים או לתחזק אתר מסוים הכתבה הבאה הינה במיוחד בשבילכם.

EasyCloud - אחסון אתרים לא היה קל יותר
קרדיט EasyCloud

כל איש מקצוע או אדם אשר חקר את תחום הדיגיטל והאתרים יודע כי תחזוקת אתרים והקמתם אינה פשוטה כפי שנהוג לחשוב, ועל מנת להצליח בהקמת ותחזוקת האתר יש לבצע מספר שלבים חשובים, הכוללים:

  1. עיצוב אתר – מומלץ תמיד להתחיל בפיתוח האתר ועיצובו טרם רכישת הדומיין ואחסון האתר בענן, הסיבה פשוטה, איננו יודעים כמה זמן במדויק תהליך העיצוב והפיתוח ימשך. על כן רצוי לרכוש את דומיין ואחסון האתר בשרת רק כאשר האתר מוכן. את עיצוב האתר ופיתוחו ניתן לבצע באתרים ייעודים כמו WordPress, ו Wix-. ניתן להיעזר במגוון מדריכים אינטרנטיים בנושא (סרטונים ביו-טיוב וכדומה).
  2. רכישת דומיין – דומיין הינו כתובת האתר (המתחילה ב www. ) רכישת הדומיין הכרחית עבור הפצת האתר לקהל הרחב (ללא דומיין לא ניתן יהיה להיכנס לאתר). את רכישת הדומיין ניתן לבצע בקלות ובמהירות באמצעות אתרים שונים המוכרים אחסון דומיין בשרתים, ובנוסף ישנם מדריכים אינטרנטיים רבים בנושא (סרטונים, מאמרים וכדומה). 
  3. אחסון אתרים בענן – לאחר פיתוח האתר ורכישת הדומיין יש לדאוג כי כל המידע המוצג והמופיע באתר (קבצים, מלל וכדומה) יתאכסן. 

פנו עוד היום אל פיאלקוב דיגיטל לקבלת מידע נוסף.

מה הכוונה? 

על מנת לגבות ולשמור את הנתונים שלכם באתר, וכן על מנת שהגולשים באתרכם יוכלו לגלוש באתר במהירות ונוחות,  נדרש לבצע אחסון אתרים בשרת מסוים (בין אן מדובר בשרת פיזי או בענן) על מנת שכל המידע ישמר ויגובה. 

ככלל מומלץ ורצוי לבחור בענן כשרת אחסון אתרים ולא בשרת פיזי. וזאת מכמה סיבות, הראשונה נעוצה בעובדה כי השרת שלכם פרטי ואין שותפויות של אתרים אחרים היושבים על גבי השרת. הסיבה השנייה היא כי הסיכויים לתקלות באתר נמוכים בהרבה משרת פיזי וזה כיוון ששרת וירטואלי משוכפל ומגובה במספר מקומות. 

איך מאחסנים אתרים בקלות?

EasyCloud מאפשרת אחסון אתרים בענן בקלות ובנחות, הכולל הסברים ומדריכים פשוטים בשפה העברית. לפרטים ומידע נוסף ניתן להיכנס לאתר בכתובת https://www.easycloud.co.il

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...