Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Universal Robots משיקה קובוט למשימות העמסה ״כבדות״ המיועד ליצרנים ומפעלים שמעוניינים בתגבור האוטומציה השיתופית

Universal Robots משיקה קובוט למשימות העמסה ״כבדות״ המיועד ליצרנים ומפעלים שמעוניינים בתגבור האוטומציה השיתופית
קרדיט UR

ה- UR16e הוא קובוט למשימות העמסה כבדות, היכול להתמודד בהצלחה עם משקל של עד 16 ק״ג.  הוא כולל כולל חיישני הפעלת כח, 17 פונקציות אבטחה וניתן תוך שעה ניתן לפרוק אותו, להתקינו, לתכנתו ולהכניסו לעבודה.

 

Universal Robots משיקה קובוט (רובוט שיתופי) למשימות העמסה ״כבדות״
קרדיט UR

17 בספטמבר 2019, תל אביב   Universal Robots (UR), יצרנית וחלוצת הקובוטים (רובוטים שיתופיים) בעולם, השיקה את ה- UR16e – קובוט למשימות העמסה כבדות, היכול להתמודד בהצלחה עם משקל של עד 16 ק״ג. הקובוט החדש, אידיאילי למשימות אוטומציה הדורשות טיפול ושינוע של חלקים ואביזרים כבדים.

״באווירת האי ודאות הכלכלית כיום, יצרנים חייבים לבחון אימוץ של פתרונות ׳גמישים׳, כדי להשאר בתחרות״, אומר יורגן פון הולן, נשיא UR. ״עם הקובוט החדש אנו עונים על הדרישה הגוברת בשוק לרובוטים שיתופיים שיכולים להתמודד עם משימות הרמה של אובייקטים כבדים, באמינות וביעילות. ההשקה מרחיבה משמעותית את ההיצע של קו הקובוטים שלנו ונותן ליצרנים יותר דרכים לשפר ביצועים, להתמודד עם בעיות כח אדם ולפעול להגדלת עסקיהם״.

ה- UR16e שפותח על בסיס פלטפורמת קובוטי ה-e-Series  המצליחה של UR, מציע מספר יכולות ויתרונות ליצרנים:

  • הטמעה מהירה, תכנות פשוט ותפיסת מעט מקום. תכנותו של ה- UR16e פשוט ואין צורך רב בנסיון קודם או ידע מיוחד. תוך שעה ניתן לפרוק אותו, להתקינו, לתכנתו ולהכניסו לעבודה. העובדה שהוא תופס רק שטח רצפה של 900 מ״מ, משמעותה שקל לשלבו בכל סביבת עבודה כמעט – בלי הפרעה לסביבה.
  • ארגונומי וחסכוני. העובדה ש ה- UR16e מסוגל להעמיס עד ל-16 ק״ג, משמעותה חסכון ניכר בתפעול השוטף והעלויות שהיו כרוכות בהפעלת גורמים אנושיים באותו מיקום.
  • דיוק ועמידות. ה- UR16e עמיד במיוחד ומפגין אמינות רבה, ההופכים אותו למיכון אידיאלי למשימות הרמה אוטומטיות, כמו גם להשגחה על מכונות כרסום CNC, כולל השגחה על מספר רב של חלקים – בלא להתפשר על הדיוק של הביצוע.

״אנו ב-UR ממשיכים לדחוף את גבולות הגזרה של מה אפשרי ככל שמדובר באוטומציה שיתופית״, אומר פון הולן. ״כיום, אנו מקלים על כל יצרן באשר הוא להנות מכוחה של האוטומציה על ידי הכנסת קובוט שבנוי לעשות יותר מאשר כל קובוט אחר״. לדבריוף כמו אחיו לסידרת ה-e, גם ה- UR16e כולל חיישני הפעלת כח, 17 פונקציות אבטחה הניתנות להתאמה (כולל מרחקי עצירה) ותכנות אינטואיטיבי. ה- UR16e אף עומד בכל התקנים המחמירים ביותר כשמדובר בשיתוף פעולה רובוט-אדם, כולל תקני EN ISO 13849-1, PLd, Category 3, and full EN ISO 10218-1.

Universal Robots משיקה קובוט (רובוט שיתופי) למשימות העמסה ״כבדות״
קרדיט UR

בנויים לעשות יותר

UR שינתה את הפרדיגמה של האוטומציה בייצור והקובוטים שלה כיום משמשים במגוון תעשיות ברחבי העולם. בניגוד לפתרונות אוטומציה מסורתיים, יקרים, מורכבים ומסוכנים לבני אדם, החברה נותנת ליצרנים מכל גודל, את הכלים להכנסת אוטמציה באמצעות קובוטים הקלים ביישום והתקנה, עם תכנות מהיר ואפס הפרעה לפעילות קווי הייצור שמסביב.

תחום הקובוטים כיום הוא התחום בעל הצמיחה המהירה ביותר בקטגוריית האוטומציה התעשייתית. איגוד תעשיות הרובוטיקה (RIA) קבע כי עד 2025 התחום ינגוס 34% משוק הרובוטים הארגוניים. UR  מכרה עד היום מעל 37 אלף קובוטים ברחבי העולם – כולל בישראל ובמגוון תעשיות. שוק הרובוטים השיתופיים ערוך להתרחבות ולצמיחה בקצב שנתי  של %57.4 CAGR והוא צפוי להגיע לשווי של 4.4 מיליארד דולר עד שנת 2023, על פי מחקר חדש של חברת Energias מניו-יורק. לפי המחקר, הצמיחה הזו מונעת מהרחבת ההשקעות בטכנולוגיות תעשיה 4.0 על ידי התעשייה, המחיר הנמוך יחסית של רובוטים שיתופיים ושיעורי תשואה גבוהים על ההשקעה (ROI).

 

אודות Universal Robots 

Universal Robots נוסדה בשנת 2005 מתוך רצון להנגיש את טכנולוגיית הרובוטים לכל, על ידי פיתוח רובוטים תעשייתיים קטנים, שבטוח לעבוד במחיצתם, ידידותיים למשתמש ובתמחור גמיש. מאז כניסתו לשוק של הרובוט השיתופי הראשון בשנת 2008, החברה מוכרת קובוטים בכל רחבי העולם. החברה, חלק מתאגיד Teradyne, ממוקמת בדנמרק ופעילה במגוון מדינות – כולל ישראל.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
15 מתוך 15 הסתיימה תחרות הכתיבה "בין עורף לחזית"
49 יוצרים מקומיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, השתתפו בתחרות הכתיבה...
בשורה לאיכות חיי התושבים בעיר: לראשונה בישראל - עיריית פ"ת תחל לאכוף רעש מרכבים ואופנועים בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים
ועדת חוקה בכנסת אישרה היום 21/11/23 את הצו המאפשר לעירייה...
לרגל יום המודעות למוגבלויות ולזכרה של רות הודיה פרץ ז"ל
זיו לאור ירח- רסיטל פסנתר קלאסי בביצוע זיו סבג -...
הצבת מצלמות במדרחוב ההגנה העובר שיפוצים בימים אלה
במסגרת העבודות לשיפוץ מדרחוב ההגנה הוצבו במקום מצלמות אבטחה המשדרות...
תפיסת משאית ששפכה פסולת
גם בימים אלה ממשיכות סיירות הביטחון של אגף ביטחון, פיקוח...
להזמין אוכל באופן איכותי
על מנת שתוכלו ליהנות מקייטרינג שהוא איכותי וכשר באזור המרכז...
הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב יתרמו דם לשירותי הדם של מד"א
עמדת תרומת דם של שירותי הדם של מד"א תוצב ביום...
מבוכי נפש: יבגני גופמן בתערוכת יחיד
Global Art הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית פתיחה חגיגית : יום שישי,...
אז-אולי פיתה!
אז-אולי פיתה! "שנים שאתם אומרים לי ברחוב איזה אוכל טעים יש...
המרכז השקט יתחדש בקרוב במתחם כושר משודרג!
העירייה תחל בקרוב בהקמת מתחם כושר חדש שישמש את תושבי...