Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך בוחרים מברגה? המדריך המלא לבחירת מברגה

איך בוחרים מברגה? המדריך המלא לבחירת מברגה
קרדיט תמונה: FREEPIK

כלי העבודה אשר נמצאים בתוך ארגז הכלים שלכם אשר משמשים את כולכם בשביל עבודות של תיקונים והרכבות שונות אשר בחרתם לעשות לבד בכוחות עצמכם. אחת מן הפעולות הכי נפוצות שיש בכל העבודות השונות של השיפוצים או התיקונים בתוך הבית היא הפעולות של ההברגה, החיזוק וההוצאה של הברגים בגדלים השונים. בכל תלייה שונה של חפץ, הרכבה של איזה שהוא מדף או שידה, אתם תזדקקו למברג בשביל ביצוע של פעולת ההברגה. הרבה אנשים בוחרים בקנייה של מברגות חשמליות אשר מקלות מאוד על המלאכה של ההברגה והופכת אותה למאוד פשוטה, ללא שום מאמץ או הפעלה של כוח.

סוגי מברגות

קיימים המון סוגים של מברגות, ובכללי למכשיר המברגה יש נראות של אקדח. יש מברגות אשר משמשות בתור מקדחה. קיימות מברגות שהן פשוטות ורגילות או מברגות קצת יותר טכנולוגיות רגילות עם דפיקה. סוג נוסף הוא מברגת אימפקט שבעצם מאפשר את ההברגה בכמה משטחים קשים מאוד ועוצמה שהיא גדולה יותר, אבל הן מיועדות רק להברגה. המנגנון שלהם בעצם יוצר רטט שמגדיל את הלחץ אשר מופעל על כל הברגים בזמן ההברגה ודבר זה מאפשר עבודה אפקטיבית מאוד ללא שום מאמץ.

טעינה

מברגות נטענות נוחות מאוד לשימוש. כאשר אתם קונים אחת אתם מקבלים מטען להטענה של כל הסוללות. יש כמה סוגי סוללות וכדאי לכם לקנות מברגות בעלות סוללה איכותית. סוגי הסוללות שיש הם, ניקל קדמיום, ניקל מטאל וליתיום. הסוללה של הליתיום היא מאוד חדשנית, קטנה וגם קלה. אפשר לעבוד איתה גם באמצעות הטענה חלקית. הסוללה הזאת היא יקרה מבין כל שאר הסוגים. תבדקו כמה זמן בדיוק לוקח לסוללה להיטען וכמה זמן אפשר לעבוד איתה. סוללה איכותית וחזקה תאפשר לכם זמן של עבודה רב יותר מכל האחרות. יש כמה מברגות מסוימות אשר מגיעות יחד עם 2 סוללות. אם השימוש שלכם הוא גדול, 2 הסוללות מאפשרות עבודה עם אחת מהן ובאותו זמן טעינה של השנייה.

מהירות סיבובי המנוע

לברגים הגדולים נדרשת מהירות מאוד גבוהה ולכל הקטנים, מהירות שהיא נמוכה יותר כמובן. לרוב, לשימוש ביתי המהירות המתאימה היא באזור של – 500  ס"לד, אבל אם אתם עובדים רק בעזרת ברגים שהם קטנים אפשר להסתפק במהירות שהיא נמוכה יותר. בחירה של מהירות נעשית באמצעות כפתור ידני או בעזרת וסת אלקטרוני אשר מאפשר שינוי של המהירות לפי המידה של הלחץ אשר מפעיל המשתמש על הכפתור של ההפעלה.

נפח הסוללה והמתח

הנתון הזה אשר מעיד על כמה זמן עבודה ללא טעינה מספקת באמת הסוללה, נמדד באמצעות יחידות אמפר לשעה, AH. כמה שהמספר יהיה גבוה יותר, ככ אתם תוכלו להשתמש במברגה לאורך זמן ארוך יותר מבלי שאתם תזדקקו לטעינה חוזרת. בכל הנוגע אל המתח גם כאן, המספר הגבוה יותר מעיד על חוזק רב יותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך לבחור סלון בהתאם לאופי הבית
הסביבה הביתית שלנו משקפת את אישיותנו וסגנון החיים שלנו. בחירת...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה
הסלון משמש כלב הביתי של הבית ומרכז החיים המשפחתיים. זהו...
הקסם שלא הכרתם שיש בחתונה קטנה
בעולם המודרני, זוגות רבים מעוניינים לחגוג את האירוע המשמעותי בחייהם...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה הסלון משמש כלב הביתי...
איך לבחור נעלי כדורגל מקצועיות
בחירת נעלי כדורגל מקצועיות היא צעד חשוב עבור כל שחקן...
"תעצמו את העיניים – ותראו": מרכז נא לגעת בשיתוף המרכז לעיוור בישראל מציינים את ה'בליינד דיי'
יום המודעות לקהילת אנשים עם עיוורון ולקויות ראיה בישראל השף יהודה...
הילדים שלנו לא חייבים להתמודד לבד
הילדים שלנו הולכים בכל יום לבית הספר. שם, מחוץ לבית,...
כל הסיבות לבחור פרגולה אלומיניום למרפסת ולגינה
חומר הגלם המוביל בשנים האחרונות לבניית פרגולות הוא אלומיניום. הבחירה...
לבחור בחברת ההסעות הטובה ביותר לאירועים
לא מעט אנשים בוחרים לערוך אירוע פרטי כלשהו בעיר מרוחקת...
כל עסקת נדל"ן מעוגנת בחוזה מחייב
מגמת ההתחדשות העירונית שסוחפת כבר שנים את הארץ הודות לחקיקה...