Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בחודשיים האחרונים נמכרו 16 דירות בפרויקט קריניצי החדשה

בחודשיים האחרונים נמכרו 16 דירות בפרויקט קריניצי החדשה
קרדיט צילום עידן גור

החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים המקימות את פרויקט "קריניצי החדשה" הממוקם בין מרכז רפואי תל השומר לבין אוניברסיטת בר אילן, מדווחות על מכירת 16 דירות בחודשיים האחרונים. החברות בונות 4 מגדלי יוקרה עם 476 דירות, כשבכל מגדל חדר לרווחת הדיירים, סטנדרט בנייה גבוה במיוחד ועיצוב בלעדי לחללים המשותפים. במרכז הפרויקט הוקם פארק רחב ידיים בשטח של כ-40 דונם, המשתרע בין המגדלים לכיוון כפר אזר וכולל מתקני שעשועים, פינות משחק, שבילי הליכה ואופניים, מתקני ספורט, בריכות נוי ועוד. דיירי השכונה נהנים ממגוון הפעילויות שהפארק מציע, ובשעות הערב הוא שוקק חיים, ומאפשר חיי קהילה ייחודיים לפרויקט.

פרויקט קריניצי החדשה של החברות צמח המרמן אזורים ואשדר
קרדיט צילום עידן גור

אחת הדירות שנמכרו לאחרונה בפרויקט היא דירת 5 חדרים בשטח של 128 מ"ר עם מרפסת בשטח 14 מ"ר, כולל מחסן ו-2 חניות. אכלוסה צפוי לאוקטובר 2019, והיא נמכרה תמורת 3.355 מיליון שקל.

במגדל החמישי והאחרון בפרויקט, הכולל 120 יח"ד בתמהיל דירות של 4, 5 חדרים, דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים, משווקות כיום דירות 4 חדרים במחיר של החל מ-2.85 מיליון שקל ודירות 5 חדרים החל מ-3.142 מיליון שקל.

לדברי רחלי בריזל, סמנכ"לית השיווק בחברת אשדר "בתקופה האחרונה אנו עדים לגל התעניינות גובר לרכישה בפרויקט, כאשר חלק גדול ממנו מבשיל לכדי עסקאות מכירה. העובדה שבחודשים הקרובים מגדל נוסף יתאכלס, מהווה קטליזטור עבור המתעניינים לבצע את הרכישה כבר היום. הפרויקט זוכה לביקושים יפים בקרב משפחות צעירות בחתך סוציו אקונומי גבוה. המיקום והפיתוח הסביבתי שלו מתאימים במיוחד למשפחות, שכן בתכנון השטחים הציבוריים הושקעה חשיבה מעמיקה מתוך התחשבות באורך החיים של התושבים בעיקר תוך  מחשבה על תרבות שעות הפנאי לזוגות למשפחות ולילדים. בפארק נבנו פינות משחקים ייחודיות ושטחים שהוקצו לטובת מבני ציבור לדיירי השכונה. בנוסף, יוקמו בשכונה גם גן ילדים ובית ספר".

שכונת קריניצי החדשה, משתרעת על שטח של כ-235 דונם ועתידה לכלול כ-1,000 יחידות דיור ב-5 מגדלי יוקרה, בבניה נמוכה של יחידות גן-גג ובבתים צמודי קרקע. החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים התקשרו עם בעלי קרקע להם הוקצו כ-680 יחידות דיור בשכונה. עוד מוקמים בשכונה מרכז מסחרי חדש, שטחים למבני ציבור, לגני ילדים ולמוזיאון. השכונה עצמה והמבנים המתוכניים להבנות בה מוקמים כ"מרחב ירוק"הכולל פתרונות אקולוגיים וסביבתיים, לשם צמצום הפגיעה בסביבה, בהתאם לתקן הישראלי 5281 לבניה ירוקה. בסמוך לשכונה מתוכננות 2 תחנות בקו הסגול של הרכבת הקלה העתידית בגוש דן, שתיתן מענה תחבורתי נוסף לתושבים ותקשר את השכונה לערים השכנות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בוטיק 180 מציג את פיצרייה אורבנית במשלוחים עד הבית- פיצרייה 180
בוטיק 180 בר אוכל אשר נפתח לפני שנתיים וחצי במיקום...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
עוטפים בחום חולי סרטן
האגודה למלחמה בסרטן ודיזנגוף סנטר עורכים מרתון סריגה של כובעים...
"תמונות מחיי אישה" - תערוכת יחיד לאמנית דבי אשרת בטרמינל העיצוב, בת ים
רחוב אהוד קינמון 32 בת ים פתיחה חגיגית : יום חמישי,...
- Save the date - 6.6.24 מרוץ הלילה של פתח תקווה יוצא לדרך!
מרוץ הלילה של פתח תקווה יצא לדרך בפעם החמישית ביום...
כולנו שווים! פברואר יוצא מן הכלל - חודש להעלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות
כמדי שנה נציין את חודש העלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות,...