Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הליווי המשפטי המקצועי שעוזר לכם לנצח בקרב חייכם

הליווי המשפטי המקצועי שעוזר לכם לנצח בקרב חייכם
קרדיט - Canva

מי שהגיע למשבר פירוק תא משפחתי יודע כמה חשוב למצוא עורך דין שמטפל בכם במסירות ובאמפתיה, ועושה הכל כדי לעזור לגירושין לא להידרדר למלחמה מיותרת. נכון שיש עורכי דין שאומרים שחשוב להם לא להסלים אך לא תמיד זה מסתייע. אולם יש עורכי דין שבאמת נוקטים כל דרך יצירתית על מנת לפתור משברים כאלה מבלי להחמיר את המצב. כשמוצאים עורך דין גירושין במרכז שמטרתו היא להוביל אתכם לפרק הבא של חייכם מבלי להוסיף משקעים על המשקעים הרגשיים שמרגישים גם כך בגלל פירוק המשפחה, הקשיבו להנחיות ולהדרכה שלו כדי לצלוח את התקופה הזאת עד קבלת הגט המיוחל. חשוב מאוד לקבל את התמיכה הרגשית לא פחות ממקצועית וחשוב למצוא דרכים יצירתיות לפתור וליישר הדורים בדרך כדי להשתקם ולהמשיך הלאה. משרד עורכי דין רן רייכמן מטפל בתיקי הגירושין של לקוחותיו במסירות כדי להוביל אותם ללא עיכובים מיותרים לפרק הבא של חייהם.

להגן עליכם כשאתם נופלים קרבן לנוכלים

אף אחד לא אוהב למצוא את עצמו בדרמה של החיים כאשר נראה שהוא הופך לגיבור של סדרת טלוויזיה דרמטית במיוחד, אם הוא מגלה שזיוף מסמכים גוזל ממנו רכוש וזכויות שהוא יודע שמגיעות לו. זה מה שקורה לא פעם כאשר בני משפחה מגלים לאחר מות יקיריהם שהעיזבון שיש להם זכויות בו, לפחות לפי מיטב ידיעתם, נגזל מהם בגלל זיוף צוואה או השפעה לא הוגנת על מי שערך אותה. המקרים האלה סבוכים וטעונים רגשית מאוד משום שכל מי שמעורב בהם בוודאי ירצה להגן על רכושו, אבל יש תמיד מי שיכול לעזור לכם להוכיח שמדובר בנוכלות. עורך הדין שלכם יוכיח בבית המשפט לאחר שיגיש את התביעה שלכם ויתחיל משפט שבו תוכלו לטעון את עמדתכם ולהוכיח אותה לבית המשפט.

מה קורה כשאתם מקופחים בירושה?

לפי חוק הירושה בישראל צוואה שנערכה באופן חוקי תקפה בבית המשפט גם אם אינה מוצאת חן בעיני מי שטוען לזכותו בעיזבון. במקרים כאלה שבהם אתם חושדים שהצוואה לא נערכה כחוק או מרצונו החופשי של בעל העיזבון, או כאשר נדמה לכם שזה מקרה מובהק שבו הצוואה זויפה, אתם רשאים להגיש התנגדות לצוואה. את התיק שלכם ינהל עורך דין שמתמחה ומתמצא בכל השיטות כדי להוכיח דבר כזה ושיוכלו להגן על הזכויות שלכם. משרד עורכי דין רן רייכמן מייצג כבר שנים רבות לקוחות שנעשה להם עוול בגלל צוואות מקפחות, כדי לייצג את האינטרסים שלהם בצורה הטובה ביותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...
קייטנת גלישה
מזג האוויר בישראל בשילוב עם רצועת חוף כל כך ארוכה...