Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ילדות בריאה ומאושרת יותר

ילדות בריאה ומאושרת יותר
קרדיט - Canva

הילדים של פעם היו פעילים יותר מאשר הילדים של היום שצמודים למסכים ויש להם הרבה יותר מטלות שדורשות לעבוד עם מחשב במקום לחקור ולגלות בשטח בעצמם. לכן, זה משפיע ללא ספק על תנועה ופעילות גופנית והרצון לשחק משחקי ילדות קלאסיים שהניעו את כולם ולימדו אותם לתפקד כקבוצה ולשתף פעולה. לפעילות גופנית קבוצתית שמיועדת לילדים יש יתרונות גדולים שמשפרים לא רק את הכושר הגופני שלהם ואת סבולת הלב-ריאה. אימונים אישיים לילדים יכולים להתמודד גם עם בעיות אישיות כמו משקל יתר ודימוי גוף נמוך יחד עם שיפור הריכוז והקשב, יכולת לחשוב טוב יותר, לשתף פעולה עם אחרים וגם ללמוד משמעת עצמית ולשפר את הביטחון העצמי תוך כדי כך. וכל זה נעשה תוך כדי פעילות מודרכת ומפוקחת בליווי אישי על ידי המדריכים והמאמנים של סטודיו Motive8.

להתעמל ולהתאמן בקביעות לכל החיים

ככל שילדים לומדים יותר הרגלים נכונים של תנועה ותזונה כך יש יותר סיכוי שהם ישמרו על זה לאורך החיים שלהם גם כבוגרים ובכך יגדלו להיות בריאים ומודעים יותר לעצמם ולמצבם הגופני והבריאותי. זה ללא ספק היתרון הגדול ביותר של חוג התעמלות לילדים שבו הם מתעמלים יחד ומקבלים הדרכה בנושאי תזונה ופעילות גופנית והעשרה בתחומים נוספים. זה מעודד את האחריות האישית שלהם ומחזק את המודעות שלהם למה שקורה להם כדי שישמרו על עצמם גם כבני נוער במקום להתפתות להרגלים שמזיקים לגוף. מכאן, ילדים יכולים גם לקבל מוטיבציה לשפר את הכושר הגופני שלהם גם כשהם מתגייסים לצבא ולהצטרף לסדנאות המיוחדות שמכינות אותם טוב יותר לאימונים הצבאיים הקשוחים ובכך משפרות את מצבם ההתחלתי.

בכל גיל אפשר לשפר את מצב הגוף

גוף בכושר הוא גוף שנראה ומתנהג אחרת לגמרי מגוף שלא דואג לפעילות גופנית מסודרת ולא בונה את מערכת השרירים כדי שתתמוך בשלד ובאיברים הפנימיים ותעודד פעילות נוספת שהגוף נהנה ממנה כמו תפקוד מוחי טוב יותר. אימוני כוח הם חלק מתכנית כוללת שמציעה עיצוב וחיטוב הגוף גם על ידי ליווי תזונתי מתאים שיעזור לנו להתחטב ולבנות מסת שריר, לאכול ולשפר את מצב הכושר הגופני ובאופן כללי לבנות בריאות טובה יותר כשהגוף שלכם מפותח יותר מבחינת מערכות השרירים שלו הכל משופר יותר, כולל יציבה ושיווי משקל, גמישות וטווח תנועה ויכולת לבצע מטלות בקלות רבה יותר מבלי שתתעייפו מהר ותתייאשו. בסטודיו Motive8 אנו מציעים לכם אימוני כושר ייעודיים לכם ושיעורים קבוצתיים כדי שתוכלו לשפר את הכושר הגופני ואת החיטוב שלכם, בדיוק כמו שאתם אוהבים להיראות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...