Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ילדות בריאה ומאושרת יותר

ילדות בריאה ומאושרת יותר
קרדיט - Canva

הילדים של פעם היו פעילים יותר מאשר הילדים של היום שצמודים למסכים ויש להם הרבה יותר מטלות שדורשות לעבוד עם מחשב במקום לחקור ולגלות בשטח בעצמם. לכן, זה משפיע ללא ספק על תנועה ופעילות גופנית והרצון לשחק משחקי ילדות קלאסיים שהניעו את כולם ולימדו אותם לתפקד כקבוצה ולשתף פעולה. לפעילות גופנית קבוצתית שמיועדת לילדים יש יתרונות גדולים שמשפרים לא רק את הכושר הגופני שלהם ואת סבולת הלב-ריאה. אימונים אישיים לילדים יכולים להתמודד גם עם בעיות אישיות כמו משקל יתר ודימוי גוף נמוך יחד עם שיפור הריכוז והקשב, יכולת לחשוב טוב יותר, לשתף פעולה עם אחרים וגם ללמוד משמעת עצמית ולשפר את הביטחון העצמי תוך כדי כך. וכל זה נעשה תוך כדי פעילות מודרכת ומפוקחת בליווי אישי על ידי המדריכים והמאמנים של סטודיו Motive8.

להתעמל ולהתאמן בקביעות לכל החיים

ככל שילדים לומדים יותר הרגלים נכונים של תנועה ותזונה כך יש יותר סיכוי שהם ישמרו על זה לאורך החיים שלהם גם כבוגרים ובכך יגדלו להיות בריאים ומודעים יותר לעצמם ולמצבם הגופני והבריאותי. זה ללא ספק היתרון הגדול ביותר של חוג התעמלות לילדים שבו הם מתעמלים יחד ומקבלים הדרכה בנושאי תזונה ופעילות גופנית והעשרה בתחומים נוספים. זה מעודד את האחריות האישית שלהם ומחזק את המודעות שלהם למה שקורה להם כדי שישמרו על עצמם גם כבני נוער במקום להתפתות להרגלים שמזיקים לגוף. מכאן, ילדים יכולים גם לקבל מוטיבציה לשפר את הכושר הגופני שלהם גם כשהם מתגייסים לצבא ולהצטרף לסדנאות המיוחדות שמכינות אותם טוב יותר לאימונים הצבאיים הקשוחים ובכך משפרות את מצבם ההתחלתי.

בכל גיל אפשר לשפר את מצב הגוף

גוף בכושר הוא גוף שנראה ומתנהג אחרת לגמרי מגוף שלא דואג לפעילות גופנית מסודרת ולא בונה את מערכת השרירים כדי שתתמוך בשלד ובאיברים הפנימיים ותעודד פעילות נוספת שהגוף נהנה ממנה כמו תפקוד מוחי טוב יותר. אימוני כוח הם חלק מתכנית כוללת שמציעה עיצוב וחיטוב הגוף גם על ידי ליווי תזונתי מתאים שיעזור לנו להתחטב ולבנות מסת שריר, לאכול ולשפר את מצב הכושר הגופני ובאופן כללי לבנות בריאות טובה יותר כשהגוף שלכם מפותח יותר מבחינת מערכות השרירים שלו הכל משופר יותר, כולל יציבה ושיווי משקל, גמישות וטווח תנועה ויכולת לבצע מטלות בקלות רבה יותר מבלי שתתעייפו מהר ותתייאשו. בסטודיו Motive8 אנו מציעים לכם אימוני כושר ייעודיים לכם ושיעורים קבוצתיים כדי שתוכלו לשפר את הכושר הגופני ואת החיטוב שלכם, בדיוק כמו שאתם אוהבים להיראות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...
כמה דברים על חרדה
רבים סובלים מחרדה לסוגיה, הסובלים עשויים לחוש בושה, ולעתים קיימת...
מתנה מקורית וטעימה- איך להעלות את מצב הרוח עם מארזי שוקולד?
המחשבה הראשונה שלנו כאשר שוקלים מתנת יום הולדת היא בדרך...
להגן על הזכויות שלכם כעובדים
מציאות שבה קשה למצוא תעסוקה אינה מצדיקה פגיעה בעובדים ובזכויות...
עורך דין מקרקעין: לא רק  למכירה או לקניית דירה
תפקידיו המוכרים ביותר של עורך דין מקרקעין היא ליווי עסקאות...
האם אתם יודעים אם שילמו לכם כל מה שמגיע לכם?
לא מעט עובדים מגלים לא פעם שלא כל התשלומים שהם...