Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שבוע החינוך בפתח תקוה בסימן ערבות הדדית

שבוע החינוך בפתח תקוה בסימן ערבות הדדית
קרדיט לשכת דובר עיריית פתח תקוה

שבוע החינוך יתקיים השנה בין התאריכים 13-20.2.2020 ומטרתו לעורר מודעות לעשייה ולפעילות הענפה המתקיימת לאורך כל השנה בכלל מוסדות החינוך בעיר.

שבוע החינוך בפתח תקוה
קרדיט לשכת דובר עיריית פתח תקוה

שבוע החינוך בפתח תקוה, מתקיים במתכונת הייחודית לעיר. בשבוע זה מתקיימות פעילויות במרחב הבית ספרי ומחוצה לו, בתחומי טכנולוגיה, אומנות, ספורט, מוסיקה, רטוריקת הדיבור, מנהיגות, טבע ועוד. בשבוע זה פותחים מוסדות החינוך את שעריהם בפני הציבור הרחב בכלל וההורים בפרט, לצפייה, השתתפות והתרשמות, בהתאם לאירוע ולפעילות. השנה שבוע החינוך הוא בסימן "ערבות הדדית" – קהילתיות, אחריות הדדית ונתינה למען האחר. האירועים יהיו בחלקם פנימיים ובחלקם עם הפנים לקהילה, מחוץ לכותלי מוסדות החינוך.

שבוע החינוך בפתח תקוה
קרדיט לשכת דובר עיריית פתח תקוה

מטרת שבוע החינוך היא לחשוף את הפעילות החינוכית-פדגוגית המתקיימת בכל המסגרות הפורמליות והבלתי פורמליות, תוך מכוונות לשיתוף קהילת העיר בעשייה החינוכית. באמצעות אירועים אלה מבקש מינהל החינוך להעצים את העשייה החינוכית העשירה המתקיימת בעיר, להדק את החיבור עם הקהילה בכלל ועם ההורים בפרט, לעודד את השיח בנושאים העומדים על סדר היום החינוכי ולקדם חוויית למידה חדשנית תוך שיתוף פעולה בין הגורמים השונים בעיר.

שבוע החינוך בפתח תקוה
קרדיט לשכת דובר עיריית פתח תקוה

ראש העיר רמי גרינברג " השנה שבוע החינוך הוא בסימן "ערבות הדדית", האחריות שלנו כחברה האחד כלפי השני. אנו מאמינים בנתינה, הדדיות, שיתוף וקבלה ומחנכים כך את ילדינו. אני מזמין את הציבור לבוא ולקחת חלק בפעילויות השונות שמתקיימות בכל מוסדות החינוך במסגרת שבוע החינוך, וליהנות מהעשייה העשירה המתקיימת בכל מוסדות החינוך בעיר, הן בפעילויות הפורמליות בבתי הספר ובגנים והן בפעילויות הבלתי פורמליות בשעות אחה"צ, בשבוע החינוך אנו פותחים את שעריהם של כל מוסדות החינוך בפני ההורים והציבור כולו וזוהי הזדמנות ליהנות מפירות העשייה".

שבוע החינוך בפתח תקוה
קרדיט לשכת דובר עיריית פתח תקוה

מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ "מערכת החינוך בפתח תקוה היא מהטובות שיש, דבר הבא לידי ביטוי לאורך כל השנה ובמהלך שבוע החינוך במיוחד. אירועי שבוע החינוך הם הזדמנות לשתף את ההורים בדבר הפעילות הענפה המתקיימת בבית הספר ובגן בו לומד ילדם, וכן לשתף את הקהל הרחב בהישגי התלמידים ובעשייה הרבה והיומיומית עליה עומלים הילדים וצוותי החינוך וההוראה, ועל כך הערכתי הרבה להם".

שבוע החינוך בפתח תקוה
קרדיט לשכת דובר עיריית פתח תקוה

בין האירועים המרכזיים שיתקיימו בשבוע זה: תערוכת "גלויה לעיר" בקריית המוזיאונים – טקס סיום בנושא "סימני דרך" (בשיתוף מוזיאון ראשונים ואגפי החינוך היסודי והחינוך המיוחד), סיור לירושלים לתלמידי העל יסודי במסגרת תכנית בר/בת מצווה, כנס יזמות טכנולוגית לחקר מדעי של בתי הספר היסודיים, קונצרט יצירה בישיבת אמי"ת כפר גנים, ספורטיגן של אגף גנ"י, הפנינג אביב משותף לבי"ס ברלב ושש שנתי אחד העם, יום ספורט לזכר בוגר תיכון ברנר דוביק קרמסר ז"ל, יריד האור, ספורט נגישות ושוויון הזדמנויות בבי"ס דבורה עומר, מקהלת הרב תחומי ב תופיע בבית רבקה, תלמידי חטיבת בן גוריון ישתתפו בהתרמה למען אקי"ם, יריד אביב יתקיים בבי"ס הוברמן, בי"ס ביאליק יקיים פסטיבל אביב בקניון גנים, שש שנתי גולדה יקיימו את מרוץ אם המושבות לזכרו של המורה טל רון ז"ל ועוד ועוד.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
15 מתוך 15 הסתיימה תחרות הכתיבה "בין עורף לחזית"
49 יוצרים מקומיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, השתתפו בתחרות הכתיבה...
בשורה לאיכות חיי התושבים בעיר: לראשונה בישראל - עיריית פ"ת תחל לאכוף רעש מרכבים ואופנועים בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים
ועדת חוקה בכנסת אישרה היום 21/11/23 את הצו המאפשר לעירייה...
לרגל יום המודעות למוגבלויות ולזכרה של רות הודיה פרץ ז"ל
זיו לאור ירח- רסיטל פסנתר קלאסי בביצוע זיו סבג -...
הצבת מצלמות במדרחוב ההגנה העובר שיפוצים בימים אלה
במסגרת העבודות לשיפוץ מדרחוב ההגנה הוצבו במקום מצלמות אבטחה המשדרות...
תפיסת משאית ששפכה פסולת
גם בימים אלה ממשיכות סיירות הביטחון של אגף ביטחון, פיקוח...
להזמין אוכל באופן איכותי
על מנת שתוכלו ליהנות מקייטרינג שהוא איכותי וכשר באזור המרכז...
הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב יתרמו דם לשירותי הדם של מד"א
עמדת תרומת דם של שירותי הדם של מד"א תוצב ביום...
מבוכי נפש: יבגני גופמן בתערוכת יחיד
Global Art הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית פתיחה חגיגית : יום שישי,...
המרכז השקט יתחדש בקרוב במתחם כושר משודרג!
העירייה תחל בקרוב בהקמת מתחם כושר חדש שישמש את תושבי...
הקרנת הסרט "החתונה היוונית שלי 3" בלבד בבית הקולנוע של HOT CINEMA!
קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יוצא בפעילות ייחודית להורים...