Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KLA ישראל ואורבוטק תורמות ארוחות חמות, ציוד רפואי ומחשבים

KLA ישראל ואורבוטק תורמות ארוחות חמות, ציוד רפואי ומחשבים
צילום יח"צ

חברת KLA העולמית הכריזה כי הקרן שלה – KLA Foundation – תעמיד סכום של 2 מיליון דולר לטובת עמותות ומלכ"רים, באזורים עם רמת תחלואה גבוהה ועבור קבוצות בסיכון, שנפגעו מווירוס הקורונה.

חברת KLA תורמת 2 מיליון דולר לקהילה
צילום יח"צ

בשלב ראשון, תהיינה התרומות מיועדות לעמותות מזון, אוכלוסיית מוחלשות לרבות אוכלוסית הגמלאים, בתי חולים ציבוריים וחינוך ובשלב השני יתמקדו התרומות בהתאוששות מהמשבר. בנוסף, הגדילה החברה את תקציב התרומות שלה, בתוכנית התרומות ההדדית, בה החברה תורמת דולר על כל דולר שהעובד תורם, לכדי 10,000 דולר.

על פי ההתוויה של הקרן הוחלט כי התרומות יופנו לאפיקים הבאים: תמיכה בעמותות מזון כולל רכישת מזון משומר, גיוס עובדים זמניים ושינוע המזון למשפחות, סיוע לאוכלוסיה המבוגרת, לרבות אריזות מזון, ערכות הגנה על ההיגינה וציוד רפואי,; מימון ורכישת ציוד לבתי חולים ציבוריים ותמיכה בלמידה מרחוק בבתי ספר באזורים בעלי רקע סוציו-אקונומי נמוך.

חברת KLA תורמת 2 מיליון דולר לקהילה
צילום יח"צ

"Foundation KLA מחזיקה בחזון ובתשתית המתאימה לתמוך בקהילות בהן העובדים שלנו חיים ועובדים. על רקע זה החלטנו למנף את היכולות שלנו ולתת מענה מיידי לנושאים שמעסיקים את הקהילה הגלובלית בתקופה זו של אי-וודאות" אמר ריק וולאס, מנכ"ל KLA. "דרך מתן תמיכה כספית לארגונים הפועלים בקו החזית של המגיפה, אנו מקווים כי נצליח לסייע ולתמוך באוכלוסיות חלשות ובחינוך ילדינו."

"בעת הזו, כאשר העולם מתמודד עם המציאות החדשה והמורכבת של מגיפת הקורונה, חשוב לנו באורבוטק להירתם למאבק ולסייע הן בתמיכה בצד הרפואי והן בנתינה לקהילה. תרומה לקהילה, התנדבות ומעורבות חברתית הינן חלק אינטגרלי מהד.נ.א. של אורבוטק מאז ומתמיד", אמר גיל אורון, נשיא אורבוטק. " אנחנו גאים בכך שגם בחברת KLA  – שאנחנו חלק ממנה היום, הנתינה החברתית עומדת בראש סדר העדיפויות."

KLA"  ישראל יושבת במגדל העמק כבר מעל 30 שנה ומקיימת מערכת יחסים קרובה עם הקהילה, עם העירייה ועם מגוון מוסדות ועמותות בעיר. מערכת יחסים זו, באה לידי ביטוי בפעילות התנדבותית של עובדי החברה לאורך השנה, ובתרומות כספיות, במגוון רחב מאד של תחומים", אומר אורי תדמור, נשיא KLA ישראל.  "אני גאה לעבוד בחברה אשר רואה לנגד עיניה את הקהילה, ותומכת בה, בתקופה מאתגרת זו."

במסגרת תרומה זו KLA ישראל, היושבת במגדל העמק, מספקת מדי יום, מאז תחילת המשבר, מאות ארוחות חמות לתושבים נזקקים במגדל העמק. כמו כן תרמה החברה עשרות מחשבים למשפחות קשות יום במגדל העמק והרימה תרומה כספית לבית חולים העמק על מנת לעזור בקניית ציוד רפואי לטיפול בחולי קורונה. כך גם אורבוטק, חברת הבת של KLA העולמית, היושבת ביבנה מעניקה במסגרת תרומה זו, אלפי ארוחות חמות לניצולי שואה ולמשפחות נזקקות, באמצעות עמותת לקט ישראל, מאות סלי מזון למשפחות נזקקות ביבנה, תרומה של מיטות אשפוז לבית החולים אסף הרופא, ערכות כונן לצוות מד"א ולפטופים לבני נוער מנותקי-קשר ביבנה.

אודות KLA Foundation

הקרן של KLA הוקמה בשנת 2000 והיא תומכת במגוון יוזמות של תרומה לקהילה, באמצעות מימון ובהיצע של מתנדבים. מטרת הקרן לשפר את החיים בקהילות אליהן משתייכים עובדי KLA ברחבי העולם דרך מענקים והתנדבות של עובדי החברה. הקרן שואפת לעשות הבדל חיובי וממושך בחיי האנשים ולעודד אחרים לפעול באופן דומה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
אריקה רינטוביץ׳ והמובמנט פרוג׳קט גאים להציג : שאקטי - כוח נשי עוצמתי ומהפנט ביצירה המשלבת תיאטרון פיזי, מחול, אמנות וקרקס
11 במאי 2024 | סוזן דלל טריילר: https://did.li/yoBTY   שאקטי יצירתה החדשה של...
המעצבת שמביאה את עולם העיצוב היוקרתי אל הבית הפרטי שלכם
ההתמקדות של אלה בעיצוב בתים פרטיים ויוקרתיים נובעת מהאמונה העמוקה...
רישום משטרתי ורישום פלילי- מהם ומה ההבדלים
מעבר לטיפול המעשי בכל תיק שנפתח ובכל חשוד, למשטרה חשוב...
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
קבוצת H&O פותחת רשת חנויות בקונספט חדש לתינוקות ולילדים תחת השם: KIDS O&H
חנות הקונספט הראשונה נפתחה בקניון עזריאלי מודיעין ומאגדת את מותגי...
שחר חיון, בן זיני וקימור אזולאי מפגינים כישורים
עמותת חסדי דרור, המסייעת למשפחות במצוקה ולמשפחות של ילדים חולי...
השקת גן לילי במרכז מורשת יהדות בבל
רגע מרגש בשגרה העצובה שלנו היה במרכז מורשת יהדות בבל,...
חברת איזי ג'ט משהה את טיסותיה לחצי שנה
חברת איזי ג'ט הודיעה על השעיית טיסותיה מישראל ואליה עד...
חנייה חינם בכחול לבן במהלך חג הפסח
כן כן לא דמיינתם, קראתם נכון. חנייה חינם בכחול לבן במהלך...
רשת העוגיות 'סופט קוקיס' פותחת סניף דגל בקניון עופר רחובות בהשקעה הנאמדת בחצי מיליון ש"ח
רשת סופט קוקיס פותחת השבוע סניף דגל, בקניון עופר רחובות,...