Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב קיבלו תעודות הוקרה על פעילותם החינוכית בשנת הלימודים תשע"ט

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב קיבלו תעודות הוקרה על פעילותם החינוכית בשנת הלימודים תשע"ט
קרדיט לצלם: חורחה נובמינסקי.

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תשע"ט, קיבלו אתמול בערב, יום ראשון, 1.12.19 תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי בטקס שהתקיים במרכז הבמה בגני תקוה. בין מקבלי הפרסים גם שתי נשות חינוך מהעיר: הגב' מיטל שהרבני מנהלת גן תרצה והגב' ורה רביץ מורה למוסיקה בבית ספר נתן יונתן.  בטקס לקחו חלק גם מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, ראשי ערים, הנהלת מחוז תל אביב, הפיקוח, מנהלי אגפי חינוך וקרובי משפחותיהם של המתמודדים שזכו בתואר הנכסף. בנוסף לפרסים האישיים, קיבלה גם מנהלת בית הספר עמיטל בפתח תקוה (בשנה שעברה), שמחה גיל את פרס החינוך המחוזי.

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב קיבלו תעודות הוקרה על פעילותם החינוכית בשנת הלימודים תשע"ט
קרדיט לצלם: חורחה נובמינסקי.

בדבריה אמרה מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי: "בעשייתכם היומיומית אתם מנהיגים את דור המחר אל עבר המצוינות, בדרך שאין לה תחליף, דוגמא אישית. אתם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידכם ועמיתכם. בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המרב. אני רואה בכם מנהיגות פדגוגית איכותית ומשמעותית במערכת החינוך."

ראש העיר רמי גרינברג אשר נבצר ממנו מלהשתתף באירוע בירך את הזוכים ואמר "מערכת החינוך בפתח תקוה היא מהטובות שיש ולראייה מידי שנה אנו מתבשרים כי יש זוכים מקרב אנשי החינוך בעיר ומקרב בתי הספר בעיר. אני גאה כי מערכת החינוך שלנו התברכה באנשי חינוך מוכשרים ומקצועיים, בעלי מוטיבציה ותפיסה חדשנית. יישר כוח והמשך עשייה פורייה ומוצלחת!".

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב קיבלו תעודות הוקרה על פעילותם החינוכית בשנת הלימודים תשע"ט
קרדיט לצלם: חורחה נובמינסקי.

את הטקס כיבדו בנוכחותם מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ ומנהל המינהל רמי הופנברג. רון כץ בירך את המורות הזוכות ואת מנהלת בי"ס עמיטל והצוות על זכיית ביה"ס בפרס חינוך מחוזי, ואמר "אני גאה לעמוד בראש מערכת מקצועית ואיכותית, המובילה בתחום החינוך, ומקדמת חשיבה חדשנית ופורצת גבולות. בתי הספר בעיר הם מהטובים והמתקדמים שיש והחינוך לו זוכים תלמידי העיר הוא איכותי, מקצועי וחדשני. אנו לא שוקטים על השמרים ופועלים כל העת לקידום מערכת החינוך, לקידום תפיסות פדגוגיות עדכניות וכישורי חיים המתאימים לרוח הלמידה במאה ה-21, כל זאת לצד המשך לימוד ערכי עם הפנים למעורבות חברתית וקהילתית".

על בית חינוך תורני אקדמי עמיטל כתבה הוועדה: "בית חינוך תורני אקדמי עמיטל פורץ דרך בתפיסתו הדתית חדשנית. תפיסה זו קבעה לעצמה כערך עליון את החיבור בין ה"שמיים" (הקודש) ל"ארץ" (החול) כבסיס לטיפוח תלמידים שומרי תורה ומצוות, ערכיים ובעלי מיומנויות וכישורי חיים למנהיגות, ליצירתיות וליזמות פורצת דרך".

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב קיבלו תעודות הוקרה על פעילותם החינוכית בשנת הלימודים תשע"ט
קרדיט לצלם: חורחה נובמינסקי.

על ורה רביץ כתבה הוועדה: ורה רביץ היא מורה מיוחדת למוסיקה. בשעות ההפסקה ניתן לראות בסביבתה תלמידים רבים המגיעים לבדוק את כישרונותיהם המוסיקליים. ורה מקדישה מזמנה לכל תלמיד ותלמידה במטרה להצעידם קדימה. ורה מצטיינת בפיתוח האינטליגנציה המוסיקלית, היא מזהה את החוזקות של תלמידיה ומפתחת מצוינות בתחום זה".

על מיטל שהרבני כתבה הוועדה: "מיטל שהרבני רואה בעבודה החינוכית שליחות. ברגישות ובתבונה רבה היא מצעידה קדימה דורות רבים של ילדים בדרכם העתידית בחיים. ההתמדה שלה בכל משימה שאותה היא מחליטה לבצע מובילה אותה להשגת היעדים המצופים. היכולת שלה להקשיב, להכיל, לקבל ולהבין ברגישות רבה את הילדים והוריהם ראויה להערכה רבה".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
רשת 'א.א. אורטופדיה' מתרחבת ופותחת סניף חדש בכפר סבא הסניף מתווסף ל- 38 סניפים ברחבי הארץ בהשקעה של 200 אלף ₪
גיא אלוביץ', מנכ"ל א.א. אורטופדיה: "עד סוף שנת 2025 צפויים...
עם ישראל חי! פתח תקווה חוגגת את פורים בסימן הצדעה לעם ישראל ולכוחות הביטחון
הפנינג עדלאידע 2024 בסימן עם ישראל חי, יתקיים השנה בפורים,...
החמישית של שוברט: פסטיבל מוסטונופסט טאלין-תל אביב
מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי: אנדרס מוסטונן 27 בפברואר במוזיאון תל אביב כניסה...
לזכר הנופלים: רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות החללים תושבי פ"ת
עיריית פתח תקווה מקדמת בימים אלו מיזם הנצחה וזיכרון נוסף...
התלמידות שימחו את ילדי המילואימניקים
שכבת י' בבית החינוך אמית רננים ברעננה יצאו השבוע להפנינג...
בוטיק 180 מציג את פיצרייה אורבנית במשלוחים עד הבית- פיצרייה 180
בוטיק 180 בר אוכל אשר נפתח לפני שנתיים וחצי במיקום...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...