Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך תשמרו על האינטרסים שלכם בזמן הגירושין?

איך תשמרו על האינטרסים שלכם בזמן הגירושין?
credit: canva.com

לגשר על הפער

במקרים רבים, הליך גישור עם מגשר גירושין מוסמך יכול לחסוך מאבקים משפטיים יקרים, קשים, ארוכים ובעיקר מיותרים. בשנת 2016 נחקק חוק הגישור אשר למעשה קובע כי על כל זוג אשר מעוניין להתחיל הליך גירושין, להשתתף בפגישות גישור ביחידת הסיוע שליד בית המשפט או בית הדין הרבני. הליך זה יצר מצב בו הרבה זוגות בחרו הליך גירושין בהסכמה בהליך גישור אצל מגשר גירושין מוסמך באופן פרטי. והכל במטרה למנוע מאבקים משפטיים ארוכים ומתישים אשר שואבים משאבים רבים מבתי המשפט ובית הדין הרבני, אותם ניתן לפתור בבחירה בדרך של גירושין בהסכמה בהליך גישור. עם זאת, לחוק זה ישנו יוצא מן הכלל – גירושים בעקבות מקרי אלימות במשפחה. מקרים אלו מורכבים ואף בעייתיים מדי לגישור פשוט, ולכן החוק מחריג אותם מחובת הגישור ביחידת הסיוע שליד בית המשפט או בית הדין הרבני כשהמסלול של גירושין בהסכמה בהליך גישור אצל מגשר גירושין באופן פרטי בהחלט עדיין פתוח בפניהם.

לשמור על האינטרסים שלכם

תהליך הגירושין הוא תהליך לא פשוט כלל, הן מבחינה רגשית והן מבחינה מעשית, אשר מתחיל פעמים רבות בתחושת שברון לב וכרוך בוויתורים רבים מצד שני הצדדים. לכן, בתחילתו של תהליך הגירושין מומלץ לפנות אל עו"ד גירושין מומחה ובעל ניסיון רב, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, לדאוג לאינטרסים שלכם ואף להעניק לכם את התמיכה לה אתם זקוקים. על מנת לעבור את התהליך המורכב על הצד הטוב ביותר, עליכם לבחור בעורך דין משפחה אשר ישרה בכם תחושה של רוגע, יכיל את הרגשות שיצופו, יבין את הקושי, וכמובן יוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהבין מתי כדאי להילחם על האינטרסים שלכם ומתי לוותר על מלחמות מיותרות.

לדאוג לטובת הילדים

כאשר ישנם ילדים משותפים, תהליך הגירושין ישנה את מבנה התא המשפחתי אך לא יפרק אותו. בסופו של יום, הגירושים לא פשוטים גם לילדים, והם עלולים ליצור התמודדויות מורכבות ואפילו משבר זהותי וקשיים בביטחון העצמי שלהם. על מנת לצמצם את הפגיעה בילדים, חשוב להתנהל בשיקול דעת, ובכבוד הדדי לאורך כל ההליך המורכב, גם בנושאים רגישים כמו משמורת ילדים או כפי שנהוג היום להגיד האחריות ההורית על הילדים, הסדרי השהות של מי מהצדדים עם הילדים, חלוקת רכוש, ממון ונכסים ואיזון משאבים כולל. עורך דין משפחה מודיעין מומחה יוכל לסייע לכם בהתמודדות עצמה, ואף להציע הצעות אשר יסייעו לכם להגיע להסכם ראוי ומיטיב עם כל אחד מהצדדים ובעיקר עם הילדים. עורכת הדין גילה עיני היא עורכת דין מומחית לדיני משפחה ומגשרת מוסמכת אשר תשמח לסייע גם לכם להתמודד עם הרגעים המורכבים של החיים תוך שמירה על האינטרסים שלכם באופן מלא. מעוניינים בייעוץ משפטי מקצועי? חייגו למספר 0528342566.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עריכה ניתוח משא מתן ואכיפת חוזים
עורך דין חוזים מתמחה בעריכת, ניתוח, משא ומתן ואכיפת חוזים,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
נבחרת הדיבייט הגיעה להישגים מעולים בתחרות העולמית WSC שהתקיימה בלונדון
השבוע חזרו 49 תלמידים ותלמידות מתחרות הדיבייט שהתקיימה בלונדון, שתי...
קורא ברקוד איכותי ומקצועי
על מנת שתוכלו להעביר את המוצרים שלכם ולסרוק אותם באופן...
לטפל בצורה איכותית ומבוקרת
מטופלים רבים אשר מגיעים למרפאת השיניים נחרדים ונבהלים מהמכשירים השונים,...
איתור נזילה - איך נוכל לזהות?
איתור נזילה היא בדיקה הנעשית, בין היתר, במסגרת בדק בית...
ייעוץ כלכלי לחברות
מצבו הכלכלי של בעל העסק ושל התזרים העסקי ישפיעו במידה...
משכנתא לבנייה עצמית: מדריך מקיף לבוני בתים הראשונים
מחפשים לבנות את בית חלומותיכם אך מתלבטים כיצד לממן אותו?...
חברת הובלות במרכז - איזה פרמטרים חשובים?
שירותי הובלות שונים מוצעים על ידי חברת הובלות במרכז לקהל...
מסיבת רווקות במרכז - כל מה שצריך לדעת
תכנון של מסיבת רווקות במרכז זו לא משימה קלה, וכל...