Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עיריית פתח תקוה וחברת אינטל מקדמים את שוק התעסוקה בעיר

עיריית פתח תקוה וחברת אינטל מקדמים את שוק התעסוקה בעיר
קרדיט: אינטל

מרכז הצעירים בפתח תקוה וענקית הטכנולוגיה אינטל יקיימו סדנאות הכשרה 'מתנה – מראה' לתושבי העיר

עיריית פתח תקוה וחברת אינטל מקדמים את שוק התעסוקה בעיר
קרדיט: אינטל

מרכז הצעירים 'החממה', בשיתוף פעולה ייחודי עם ענקית הטכנולוגיה אינטל יקיימו פרויקט הכשרה תעסוקתית פורץ דרך, לתושבי העיר – 'מתנה- מראה'.

במסגרת הפרויקט, המשתתפים יעברו מפגשי זום, בהם יתקיימו סימולציות לדגשים בראיון עבודה על ידי בכירים בחברת אינטל. בסיום המפגש, כל משתתף צפוי לקבל משוב מקצועי לנקודות לשיפור. כמו כן, תתקיים סדנא מקצועית על השימוש ברשת לינקדאין – כלי לחיפוש וגיוס עובדים בהי-טק.

האירוע צפוי להתקיים ב-9.12 , בזום, בין השעות 9:00-13:00. ההרשמה הינה ללא עלות וכרוכה ברישום מראש. פרטים באתר העירייה, בחממה ויפורסמו שוב לפני המפגש.

ראש העיר רמי גרינברג "אנו גאים על יוזמה משותפת עם חברת אינטל, מחברות ההייטק המובילות בארץ השוכנת אצלנו בעיר, ופועלת יחד איתנו לקידום הכשרה תעסוקתית לתושבי העיר. על אף שבימים אלה שוק התעסוקה העולמי והמקומי נמצא בתקופה מאתגרת ביותר, עדיין קיים ביקוש לעובדים ועובדות חדשים במגוון תפקידים. חברת אינטל במהלך הפרויקט תסייע למחפשי העבודה להתכונן לראיון בחברת הייטק ואף תיתן טיפים להצגה עצמית נכונה ברשת לינקדאין. אני מודה לחברת אינטל על שיתוף הפעולה הפורה ולצוות החממה על קידום הפרויקט. נמשיך לסייע לתושבות ותושבי העיר בכל תחומי החיים ולהעמיד לרשותם כלים מעשיים המתאימים לימים אלה, לרבות בתחום התעסוקתי".

בלה אברהמס, סמנכ"לית קשרי ממשל, תקשורת ואחריות תאגידית באינטל ישראל: "שוק התעסוקה העולמי בכלל ובישראל בפרט נמצא בימים אלה באחת התקופות המאתגרות שידע בעשורים האחרונים. עוד ועוד סקטורים, ביניהן סקטור ההייטק וחברות המגייסות עובדים חדשים לשורותיהן,  מבינות שמעבר לניסיון המקצועי של מועמדים פוטנציאלים, יש חשיבות למיומנויות האישיות והערך המוסף לחברה. אחת מאבני היסוד שאינטל לקחה על עצמה לקדם בתחום, הן הכשרות ופיתוח המיומנויות האישיות של העובדים. אנו רואים בכך מפתח אמיתי להצלחת העובד וסינרגיה הכרחית עם פעילות החברה. לכן, אנו רואים את הפעילות המשותפת עם עיריית פתח תקוה ככלי משמעותי, חיוני ומתן ערך מוסף להשתלבות בשוק העבודה".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
ספיר ואברהם מדברים לראשונה למה לא הגיעו לחתונה של אחיה שניר והאם מתכננים חתונה בקרוב? יואב צפיר מספר על המשלחת לאירוויזיון ואליאב זוהר שולף טבעת בפרימיירת הסרט איימי ויינהאוס בקניון הגדול
את הקרנת הבכורה לסרט המדובר של פסח הקרוב: Back to...
רשת SACARA ממשיכה להתרחב ופותחת סניף שלישי בעיר פתח תקוה: הסניף החדש של סאקרה נפתח בכפר גנים בהשקעה הנאמדת בכ- 650 אלף ₪
רשת הקוסמטיקה SACARA ממשיכה להתרחב ופותחת סניף שלישי בעיר פתח...
כבוד לעיר: סגן חתן התנ"ך הארצי – דוד שאשא, תלמיד ישיבת אמית כפר גנים
חידון התנ"ך הארצי לנוער בהנחיית ד''ר אבשלום קור התקיים השבוע...
הקריה האקדמית פתח תקווה: העירייה מקדמת מתחם ענק שבו יוקם מתחם אוניברסטאי, מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט!
עיריית פתח תקווה מקדמת בימים אלה את פרוייקט הקריה האקדמית...
המחנכים שחזרו מהלחימה - שימחו עם התלמידים בכל העיר
כחלק מאירועי הפורים בישיבת אמית כפר גנים פתח תקווה, יצאה...
שלומית רבי מישיבת אמית כפר גנים פתח תקוה - מורת המאה
'מורת המאה', המורה המצטיינת בחינוך הדתי, לשנת התשפ"ד, היא שלומית...
She Ted - נערות ונשים מדברות חדשנות
אחת לשנה, בחודש מרץ, יתקיים פורמט She Ted שהגתה ומובילה...
ביום חמישי האחרון התקיים טקס "אות האישה המובילה לשנת 2024"
ביום חמישי האחרון התקיים טקס "אות האישה המובילה לשנת 2024"...
אות האישה המובילה לשנת 2024
גם השנה, לקראת יום האישה, מקדמת עיריית פתח תקווה את...
פורים שמח למשפחות וילדים במוזיאון פתח תקווה לאמנות:
סדנת מסכות בהשראת האמן אנרי מאטיס יום שלישי , 21.3.2024 ,...