Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הלבנת שיניים – הטיפולים המומלצים ביותר

הלבנת שיניים – הטיפולים המומלצים ביותר
קרדיט pixabay

איזה טיפול הלבנת שיניים יספק לכם את התוצאות הטובות ביותר?

מעוניינים או מעוניינות בחיוך מושלם שחושף שיניים לבנות ואסתטיות? ממש כמו של הכוכבים והכוכבות בקולנוע ובסדרות הטלוויזיה ושל הדוגמניות והדוגמנים בקטלוגים? דעו לכם כי מרביתם כלל לא נולדו עם שיניים לבנות ובוהקות אלא הם פשוט עברו טיפולי הלבנת שיניים במרפאות השיניים. באילו טיפולים מדובר? מייד תבינו. 

הלבנת שיניים – הטיפולים המומלצים ביותר
קרדיט pixabay

הדרך להלבנת שיניים מושלמת – להימנע משיטות לא יעילות דיו

נתחיל בהבהרה חשובה – בדיוק כמו שלא הייתם בוחרים מסלול משכנתא בלי לדעת פרטים חשובים כמו ריבית משכנתא ממוצעת ותמהיל משכנתא מיטבי, כך עליכם לנהוג גם בכל הקשור לבחירת טיפול הלבנת השיניים שלכם. מה שאומר שעליכם להכיר את כל האפשרויות הקיימות בתחום, על מנת לבחור בצורה נכונה. הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת קשור לכל השיטות הלא מקצועיות שמוצעות בימינו ללא הפסקה בפרסומות השונות, וטוענות שניתן להלבין את השיניים בבית באופן עצמאי באמצעות משחות שיניים, סטריפים או עטי הלבנה שנרכשים אונליין. למרות מה שמפורסם, השיטות הללו אינן יעילות דיו, אינן מסוגלות להגיע למידת ההלבנה הרצויה וחלקן אף יכולות לפגוע בשיניים והחניכיים שלכם מאחר ולא כולן באמת קיבלו את אישור משרד הבריאות. 

הלבנת שיניים במרפאה – כך עושים זאת נכון

יש רק אפשרות אחת שתשיג לכם שיניים לבנות ומושלמות בצורה בטוחה והיא באמצעות פנייה אל מרפאת שיניים שמתמחה בטיפולי הלבנה. מרפאה שכזאת אף תוכל לספק לכם הדמיה לגבי רמת ההלבנה של השיניים וכיצד תיראו בדיוק, כך שתוכלו לקבל החלטות בהתאם. קיימות בימינו 2 שיטות מרכזיות של הלבנת שיניים שניתן לבצע בצורה מקצועית בעזרתו של רופא שיניים: 

  • שיטת הסד הביתי – בשיטה זו הרופא מכין עבורכם מעין תבנית בצורת השיניים שלכם ובתוכה חומר מלבין. זהו למעשה סד שתקבלו לביתכם ותצטרכו להלביש על השיניים למספר שעות ביום בהתאם להוראות הרופא. תצטרכו להגיע לביקורת מידי פעם ולאחר מספר שבועות השיניים שלכם יתבהרו לרמת הלובן הרצויה.
  • הלבנה באמצעות מנורת אור – בשיטה זו הליך ההלבנה מתבצע במרפאה בלבד. הרופא המטפל מורח חומר מחמצן במצב שאינו פעיל על השיניים. לאחר מכן מבוצע שימוש במנורה מיוחדת אשר פולטת אור שגורם למי החמצן להתחיל לפעול ולהלבין את השיניים. שיטה זו נחשבת למתקדמת ביותר בתחום הלבנות השיניים והיא מאפשרת לבצע הלבנה מהירה של השיניים, מה שיכול להתאים לפני אירועים מיוחדים.

איזו שיטה עדיפה? סד ביתי או מנורת אור?

ובכן, לכל שיטה יתרונות משלה. שיטת הסד הביתי זולה יותר, אך פעולת ההלבנה לוקחת זמן רב יותר ואתם צריכים להתעסק באופן יום יומי עם לבישת הסד. שיטת מנורת האור יקרה יותר, אך היא מספקת לכם הלבנה מהירה והתוצאות ניכרות לעין כבר לאחר מספר שעות בודדות. בכל מקרה, מידת ההלבנה של שתי השיטות די דומה, אך עד כמה שזה נשמע מפתיע, דווקא שיטת הסד הביתי מספקת תוצאות לזמן ארוך יותר. 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...