Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניקוי חלונות כיס – כל הטיפים

ניקוי חלונות כיס – כל הטיפים

חלונות כיס הם כיום הסוג הפופולארי ביותר שיש היום בישראל, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה או אפילו חנות קטנה. בישראל של שנותה-50 מאוד אהבו להשתמש בסוג זה, הדבר הלך ונשאר עם השנים ואפילו היום יש לא מעט בניינים ובתים חדשים שנבנים עם סוג זה של חלונות. היתרון של חלונות כיס, הם פרקטיים מאוד ומשתלבים כמעט עם כל סוג של עיצוב. קל מאוד לתחזק אותם ולנקות אותם. אל גם כשתבחרו לעשות זאת בעצמכם, עדיף שיהיה לכם כמה שיותר ידע על מנת להגיע לתוצאה לא פחות ממדהימה ובכך לשמור על איכות החלון לאורך זמן.

ניקוי חלונות כיס - כל הטיפים

במאמר הבא נדבר על כל הטיפים היעילים ביותר שתוכלו למצוא כשמדובר בניקוי חלונות כיס. מוכנים? בואו נתחיל!

שני הדברים העיקריים שחשוב להתייחס אליהם כשמדובר בניקוי חלונות כיס

  • התריסים – אין ספק שניקוי תריסים זה החלק הפחות מועדף במשימת ניקוי חלונות. אך על מנת למנוע היווצרות של לכלוך קשה, הפוגע באיכות החלון בטווח הארוך, חייבים להקפיד על ניקוי התריסים. הכל מתחיל בשכבה הראשונית של האבק, עיברו על כל תריס עם מטלית יבשה תחילה, לפני שתעברו עם מים וסבון. פעולה זאת תוריד את השכבה הראשונית ותמנע היווצרות של בוץ. אם ישנו לכלוך קשה, ניתן להוריד אותו באמצעות סקוצ' לפני שמתחילים לעבור עם סמרטוט לח. כמובן שאם יש לכם תריס חשמלי כל הפרוצדורה הופכת לפשוטה עוד יותר. במקום לעבור תריס תריס, באפשרותכם להוציא את כל התריסים ולנקות אותם בזריזות לפי הטיפים שכתבנו מעלה.
  • המסילות – מדובר במשימה מבאסת עוד יותר מניקוי התריסים, אך חשובה לא פחות. למסילות החלון יש נטייה של הצטברות אבק, שלפעמים הופך לבוץ לא נעים. במידה ולא מקפידים לנקות את מסילות החלון, ניתן בקלות הגיע למצב שכל נשימה שלישית מלווה בשכבה של אבק הנכנס לגופינו, במיוחד אם מדובר בעיר מאובקת במיוחד כמו תל אביב או פתח תקווה לצורך העניין. (ערים עמוסות בפקקים ואוטובוסים המפיקים פיח באופן קבוע) השלב הראשוני והמומלץ ביותר הינו שאיבה באמצעות שואב אבק. במידה ואין מדובר בלכלוך קשה, בצעו שאיבה ראשונית, זה יקל עליכם בהמשך כשתעברו על המסילות עם מים וסבון. רגע של כנות, אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להתחיל ניקוי כאשר יש שכבה גדולה של אבק, זה יוצר בוץ המעמיס על הסמרטוט והופך את הניקוי לקשה יותר באופן כללי. טיפ מספר 2 שקשור למסילות החלון: אפשר להשתמש בציפוי קלינוקס – ציפוי דוחה לכלוך ונוזלים מיותרים.

הקפידו בקנאות על ביצוע לעולות אלו לפחות פעם בחודש

כמו שאמרנו, מסילות ותריסים הם פריטים קטנים ומרובים הנוטים לצבור לכלוך קשה ההופך לבוץ שככול שמזניחים, כך קשה להיפטר ממנו. תחשבו על הפעולה הזאת כמו כדור שלג, ככול שנותנים לו להידרדר כך הוא גדל, ובכך העבודה הופכת קשה יותר וארוכה יותר. הקפידו לבצע ניקוי חלונות כיס לפחות פעם בחודש, אם לא יותר. שיהיה חלון נקי לכולם!

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הפתרון הטוב ביותר לנשים וגברים
נשירת שיער היא בעיה אסתטית ורפואית שמציקה לרבים, גם נשים...
מכשיר שמייעל כל סביבה משרדית מתקדמת
בסביבה המשרדית ישנה חשיבות לציוד מתקדם, בייחוד במשרדי רשויות מקומיות,...
המשפחה שלכם זקוקה לטיפול הטוב ביותר
גם כשאתם מתחתנים ברבנות וגם כשאתם מתחתנים בחו"ל בחתונה אזרחית...
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...